Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi a velemenyetek a kaloriabaz...

Mi a velemenyetek a kaloriabazis.hu oldalrol?

Figyelt kérdés
Segitett a fogyasban? Vagy haszontalan volt a hasznalata?

2015. szept. 20. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült már fogynom a használatával , bár nem sokat. Elég sok kalória érték pontatlanul van megadva, erre figyelj.
2015. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam vele fogyni.Mivel nem tudom szabályozni ennyire az étkezéseim illetve az életem.
2015. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A számolásban segít, ennyi. A kalóriadeficittől fogy az ember, nem a számolásától. Aki számolással rájön, hogyan tud kalóriadeficitben jóllakni vagy nem éhség alapokon eszik, hanem a számokhoz igazodva, annak jó lehet. Vagy aki számolni akarja valamelyik makrotápanyagot.

Olykor használom, hogy tudjam, miből mennyit eszem, de a fogyásban ez még nem segít.

2015. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem elég nagy segítség, használom minden nap:)
2015. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem segített kialakítani egy alapot, hogy mi ől mennyit ehetek ami belefér 1 napra. Kb 2 hét utàn màr írnom sem kellett mert hozzàszoktam az adagokhoz. 3 és fél hònapnàl jàrok eddig össz 40 cm fogyàssal(mell, derék, csípő,úszògumi) ezeket mérem. A kgban mért sùly màsodlagos. majd fél évnél megnèzem hol tartok:) a mérőszalag úgysem hazudik
2015. szept. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem 10 kg-ot sikerult fogyni, csak az elejèn kellett sokat szàmolgatni, aztàn belejottem.
2015. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A myfitnesspal.com-ot ajánlom inkább, mert sokkal pontosabb. A felülete ugyan angol, de a magyar kaják magyarul is benne vannak. És elég sok kaloriabazis.hu-s érték is importálva van. A mobilos/tabletes alkalmazás meg vonalkódot is olvas, gyorsan és egyszerűen kezelhető. Nagyon kevés olyan dolog volt, amit beolvastam és nem volt bent az adatbázisban vagy hibásan volt bent. Vagy már csak olyan kajákat veszek, amikről tudom, hogy benne vannak...

Szóval, én a kalóriabázishoz csak akkor fordulok, ha abszolút ötletem sincs, vagy nem találtam meg máshol.

2015. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hasznos mert fent van mivel mennyi kalóriát viszel be és milyen mozgással mennyit égetsz el, elméletileg hasznosnak kell lennie én nem nagyon használtam csak olvasgatam 1-2 dologról ott
2015. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!