Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha beindul az a bizonyos...

Ha beindul az a bizonyos jo-jo effektus akkor azt leallitani nem lehet?

Figyelt kérdés
2 honapig koplaltam mint az allat...csak reggel ettem meg a nsquickes gabonapelyhemet...1 tanyer...2 honapon keresztul....Valahool azt olvastam hogy ez a jo-jo effektus az hogy ilyenkor az emberek a duplajat szoktak vissza hizni....Es hogy ezt nem lehet leallitani ...ha egesznap kiugramlom a belem meg tartom a dietat akkor is valosul az a duplajat hozom vissza cucc.....Ebbol mi igaz???? Oh es meg mielott valaki elkezdene irni hogy megerdemlem mert koplaltam.Nem azert nem ettem mert en most fogyni akartam hanem mert gondok voltak a csaladban es nem birtam enni igy emesztettem magam...
2010. jún. 13. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha koplalás után elkezdenél zabálni, akkor jönne a jojó effektus. De ha továbbra is keveset eszel akkor nem hízol vissza egyetlen egy kilót sem.
2010. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. A jojó (és nem jo-jo) effektus csak akkor áll be, ha zabálni kezdesz utána.
2010. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
én 80-ról fogytam le 48-ra (nem egészséges módszerekkel - koplalás, hányás...) utána mikor nem voltam már olyan beteg azt ettem mint a normális étkezésű embertársaim,tehát nem zabáltam(!), és egyből hízásnak indultam, visszahíztam mindent, sőt szedtem is rá...
2010. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolsó ez durva:(((
2010. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
megis érdemled mert kamu amit a végére kitaláltál...nekem nemondja azt vki hogy 2 hónapig nemtud enni csak azt a nyúltápot reggelre, ésha elvileg ideges voltál akkor abból is nagyon keveset...megis döglöttél volna azóta...TAJGETOSZ POZITÍV
2010. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én elhiszem h csak annyit evett, mikor én koplaltam volt h 1 hétig csak 1 db almát ettem még kettőslátás is kialakult (vitaminhiány miatt) meg alig tudtam felkelni.

Ígen elég durva, lelkileg is megviselt az egész, a bőröm meg nem vmi szép emiatt a jojozás miatt

2010. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1 hét az oké, de 2 hónap az kamu, voltaz kb 2 nap...
2010. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is eléggé koplaltam 2 éve , igaz nem úgy ahogy te. De amint egy picit többet kezdtem enni mint előtte (nem zabáltam sosem) egyből jöttek rám a kilók vissza. 20kg-ot fogytam előtte és aztán 10kg visszajött :( Most nagyon szeretnék fogyni mert így rossz az életem, depressziós vagyok.
2010. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nah jo hazudtam, a vegen, de nem abban...szerelmes voltam ezert nem birtam enni, csak szegyenlem hogy a szerelem veget ert marmint csak az o reszerol, es amikor elkezdtem normalisan enni nem zabalni akkor meg ...visszajott az egesz amit eddig leadtam :(:(:(-Tehat atvert az illeto etetett + meg meg is hiztam 157 cm 62 kg :(:( Szar erzes a szerelem....Tobbe nem fogok hibazni...
2010. jún. 13. 19:56
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszitek el oke felolem...nem hazudok nov.vegetol februar elejeig...tartott...azert szamolom 2 honapnak mert nov vege (az mar nem szamit) es februar eleje (abbol meg par nap ) Ezek nem tesznek ki rendes honapot tehat december + januar ....
2010. jún. 13. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!