Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs elég kitartásom, hogy...

Nincs elég kitartásom, hogy folyamatosan tornázzak, és ne egyek csokit, meg sütit! Hogy lehet ezen változtatni? Egyedül elég nehéz, van olyan oldal, amely hasonló problémákkal foglalkozik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha ennyi önuralmad sincs akkor maradj kövér.
2009. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha nincs kitartásod, akkor nem is akarod te ezt igazán.

Ezen mások sem tudnak segíteni. Egyébként én is küzdöttem hasonló problémával, ezért felállítottam magamnak célokat, amik elég erőt adtak.

2009. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Írj listát. Én mindig így fogyóztam... mindig leírtam, mik a céljaim, mennyit és mit ettem egy nap, mennyit változott a súlyom (fizikusoknak tömegem :D), a többit meg a lelkiismeretemre bíztam... :)Aztán lett egy szép hosszú listám, meg egész jó alakom.

Amúgy hány kiló vagy, és hány centi, és hány éves? Lehet, hogy nem is kellene fogyóznod, mi meg itt osztjuk a tanácsokat... nem szeretném, ha betegség lenne a vége, így látatlanban.

Egyébként van egy csomó fórum, és szintén egy csomóan vannak, akik társfogyózókat keresnek, és tartják egymásban a lelket. Hajrá. Én szurkolok. :)

2009. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ajánlom neked ezt a cikket: [link]


érdekes

2009. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
fotózd le magad egyszál bugyiban meg melltartóban és mindenhová hordd magaddal azt a képet és mikor csokihoz akarnál nyúlni csak vedd elő a képet és rögtön elmegy az étvágyad ha van önbecsülésed
2009. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kibírtam 6 hónapig csoki nélkül pedig elég édes szájú vagyok de sütit ettem néha néha de akkor is max. 2 szeletet, nem egy fél tepsit mint régebben. Szerintem januártól megint nem eszek egy db csokit sem kb. fél évig.
2009. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedűl.Sajno én is ebben a cípőben járok.Most a férjemet vettem rá,hogy diétázzon velem:) igaz ő nem kövér csak szép kis pocija van.Én viszont kövér vagyok csak mindog belebukok,mert mikor már elindulnak a kilók az édesség iránti vágyam 1000-el megnő de most hátha a férjem rácsap a kezemre.Most böngészem a netet egy jó kis diéta után:)
2009. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az elején mindenkinek nehéz, de nem is gondolnád milyen egyszerű leszokni az édességekről! Én is amikor fogyóztam egy hét után már nem is kívántam őket, pedig én is édesszájú vagyok :) De most sajna visszaszoktam az ünnepek hatására, szóval belekezdek valami tisztítókúrás-fogyókúrába
2010. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küld imélcímet felveszlek msn-re és támogathatjuk egymást :)
2010. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem mondanám magam kövérnek, de van feleslegem, sokat úsztam, tornáztam, de az utóbbi időben nagyon keveset. 19 éves vagyok, 158 cm magas és 58 kg. Mivel nagyon alacsony vagyok, kövérebbnek nézek ki. Egy pár éve semmit se tudtam fogyni. Nem 10 kg-ot akarok, csak vagy 8 kilót. Az e-mail címem: berni90@fibermail.hu

Ha hasonló cipőben jár írjon!

2010. jan. 2. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!