Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem egy gyumolcssalatat(1alma,1narancs,fel korte,1 kanal mez)

Ebedre ettem kb 100gramm hajdinat,zoldsegmixel,es fokhagymas csirkemellel

Delutan pedig meginnek egy pohar tejet



2016. jan. 24. 11:49
 1/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem számít soknak. Még akár ehetnél valami mást is vacsorára.
2016. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez ùgy nagyjából semmi. Bőven kevès még a szintentartàshoz is.
2016. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem, ez semmiképp se sok

szerintem teljesen jó, de lehet valakinek még kevés is

2016. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fogyókúrazok,nem szintentartok:) most anyum eppen kurtoskalacsot sut amibol nagyon sokat meg birnek enni,de inkabb kicsit se kostolom meg mert akkor nem tudok leallni.Akkor este a tejhez mondjuk eszek 3db detki(cukor nelkuli) kekszet.Az ugy jo?:)
2016. jan. 24. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Este vacsoráznod kéne. Egy pohár tej meg 3 keksz nem vacsora.
2016. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Zabpelyhet ettem tejbe.Mar nem igazan szeretnek tobbet.Ez kb hany kaloria osszesen?
2016. jan. 24. 16:01
 7/8 anonim válasza:
Bocsi de szerintem sokkal többet reggelizhetnél ebédelj rendesen csak kenyér nélkül és estére már nem egyél semmit. Ha nagyon éhes vagy esetleg túrót egyél ami zsírégető vagy sósan vagy cukor nélküli szilvalekvárral pl. 2 l vizet naponta igyál hogy jó legyen az anyagcseréd. a legjobb tehát elhagyni a vacsit. Ez eleinte nem könnyű de utána megszokod és figyeld meg hogy még jobban is fogsz aludni és kipihentebben ébredsz. Ha szereted a gyógyteákat fogyaszd őket .
2016. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi a tanacsokat.Iszok minden nap egy-ket csesze zoldteat es probalok 1.5litert inni.annal tobbet nem igazam tudok.alig azoktam amugy is inni.Hat az anyagcserem tenyleg eleg lassu.


Holnap zabkasaval kezdem a napot,aztan kesobb egy alma es egy kis aszalt szilva. A tobbit meg meglatom :)

2016. jan. 24. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!