Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen ételeket ehetek este...

Milyen ételeket ehetek este is amitől nem hízok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kalóriaszámolást végzek és eddig ettem mindent, de most délután kevesebbet szeretnék enni. Pl.Tojásrántottát lehet enni vacsorára? 2 tojásból gondoltam, egy kevés csemegeuborkával és egy barna kenyérből készült pirítósra.Nem sok ez? Ezt ehetem vacsorára? Még mit ehetek? Előre is köszi a segítséget :)

13/L 162 cm 50.5 kg



2016. febr. 12. 12:23
 1/8 A kérdező kommentje:

Amúgy a fogyókúrámról annyit hogy kalóriákat számolok és figyelek a szénhidrát,zsír és fehérje bevitelre.

Emellett itthon szoktam napi 40 percet tornázni. Tudom,nem sok de amint jobb idő lesz biciklizni,görkorizni és futni amikor van rá időm. kb 1300 kcal-t eszek egy nap.

2016. febr. 12. 12:27
 2/8 A kérdező kommentje:
*Biciklizni,görkorizni és futni fogok
2016. febr. 12. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
A magasságod alapján nincs semmi baj a súlyoddal, ne fogyókúrázz, inkább egyél normálisan, mert a fejlődő szervezetnek még szüksége van a tápanyagokra. Ha rendszeresen fogsz mozogni napi szinten legalább 40 percet és kerülöd a kenyerek, rizs, krumpli, tészta, cukros dolgok fogyasztását, akkor nem fogsz hízni. Mindent lehet enni, de mért
2016. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, véletlen elküldtem.

Szóval mindent lehet enni, de mértékkel.

2016. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék drasztikusan lefogyni csak pár kilót, 48 kg a cél,szerintem ez még belefér. Köszi a választ :)
2016. febr. 12. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen testsúly mellett ebben a korban bármit. Egyébként meg főtt céklát és savanyúkáposztát, amennyi beléd fér.
2016. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 3.nak jobbára igaza van, csak abban nem, hogy ne hízhatna az ember ennyi mozgással és a gabonák, cukrok kerülésével. Kalóriatöbbletben bármivel lehet hízni, s még a szénhidrátokból is bőven marad (egyesek szerint kevés szénhidráttal képtelenség hízni, ez amúgy nem igaz, de nehezít rajta).


A súlyod szerintem se rossz, kérdező, de lehet, hogy van egy csepp felesleged, ez esetben izmosodnék kicsit, mert akkor rád fér. Ha tartod ezt a súlyt, de fogysz zsírból s szedsz fel izmot, az egész jó lesz. Szóval ne a kilókra fókuszálj, 2 kiló amúgyis olyan kevés, hogy a testsúlyod magától elmozdulhat annyit 1-2 nap alatt, persze mindkét esetben reggel mérve.

2016. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont a lényeg maradt ki... Az összbevitel számít a legtöbbet. Sokan nem szeretik a szénhidrátot estére, én ezzel nem foglalkoztam sosem, egyrészt az összbevitel mindenhatósága miatt, másrészt mert én mindig kevés szénhidrátot eszem s reggel enném a legkevésbé az gyenge inzulinérzékenység miatt. Vagy ahogy jólesik a testemnek, az ő jelzései azért felülírják az általános szabályokat.

A rántotta és a zöldség jó (én sok uborkával enném :D),a pirítós sokkal kevésbé, de ha deficitben vagy, fogynod kell.


Nem tudhatjuk, sok-e. Számolsz, így elvileg nem az (hacsak nem olyan vagy, mint én, hogy számolsz, de nem maradsz éhesen akkor se, ha már rég túlvagy a határaidon).

S nem sok, ha ennyi kell a jóllakásodhoz. Mit se tudunk a napod többi részéről... Ha estig keveset ennél, akkor este sok étel kellene, hogy rendben legyen a napod (vagy másnap. nem gond, ha 1-1 nap kicsit kalóriaszegényebbre jön ki, nem vagyunk gépek, van ilyen).

2016. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!