Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este ehetek trapista sajtot?

Este ehetek trapista sajtot?

Figyelt kérdés
Volt már többször súlyfeleslegem, mindig úgy fogytam le, hogy evés helyett ittam. Most már ez nem megy, szóval kéne valami okosabb megoldás, esténként csak tejet iszom vagy sajtot eszek magában egy keveset, de nem tudom hogy ez jó-e nekem. Segítsetek légyszi :)
2016. jan. 7. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kell érteni, hogy koplaltál? Most is azt akarsz?
2016. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább az mint nasi.
2016. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél, de próbáld meg nem pontban lefekvés elött megenni mert nem fogsz valami jól aludni :).
2016. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem estére nincs értelme, mert hamar éhes leszel tőle, viszont cserébe bevittél némi zsírt.. szóval nem nyersz vele semmit..
2016. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sovány sajtot ehetsz este, trapistából is van light. De érdemes belőle valamiféle salátát csinálni vagy párolt zöldségre ráolvasztani.

Ne koplalj, úgyis visszahízol úgy.

2016. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat , 16-17 evesen koplaltam igen, 48 kilora fogytram, kezdodo anorexiaval fekudtem korhazban, eppen ezert mondom hogy nem akarom eljatszani megegyszer. Viszont most soknak erzem a 62 kilomat, nyarra szeretnek ledobni 8-at, csak esszeruen rendes dietaval meg nem probaltam. Par napja mar csinalom igy, de estere mindsdig megehezek, altalaban iszom egy pohar tejet, vagy eszek egy darab sajtot es akkor jol vagyok, csak nem tudom hogy ez oke-e :) Koszi a valaszokat!
2016. jan. 8. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!