Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma meg nem ettem szenhidrat...

Ha ma meg nem ettem szenhidratot, este majd ehetek? ( ha addig se eszek)

Figyelt kérdés
Ha belefér a kaloria keretembe, ám már nem mozgok aznap, de nem is vittem meg be szenhidratot.

#szénhidrát #este #nem mozgok
2015. okt. 22. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
igen b@@zd meg este egyed nem most meg ebédre este b@@zd meg mikor alacsony az inzulin szint gratula az összes fogyisnak
2015. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szénhidrátot reggelire egyed, max. utoljára az ebédhez!

És csak minimális mennyiséget, nem azzal kell teletömni a gyomrodat, de lehetőleg ilyenkor már hanyagold a ch-s kajákat!

2015. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
cumpedli én egésznap eszek ch t napi 5x és vagy 350g ch lemegy egy nap és nem hizok cida
2015. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Annyira nem fontos kérdés ez, mint az összbevitel, mindig jó, ha keveset eszel belőle, főleg pl. reggel, amikor gyenge az inzulinérzékenység. Késő este azt hiszem, jó az inzulinérzékenység, kora este nem...? Nézzen utána az, akit ez érdekel, én nem látom be, miért ne akkor egyek szénhidrátot, amikor kívánom, túlzásba úgysem viszem.


Ha eszel, akkor tipikusan szénhidrátot is eszel.

Nyilván senki nem várja el tőled, hogy este egyáltalán ne egyél szénhidrátot. A zöldség különösen jó.

2015. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor mit ettél?

Nem nagyon van olyan, amiben nincs :)

Miért nem inkább azt írod, hogy mit szeretnél enni, mit ettél, ahelyett, hogy szénhidrát.

2015. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jogos. Én pl. nem beszélném le még egy zöldborsólevesről sem :D Pedig az azért elég észénhidrátos, ketogén napokon nem is eszem, hisz nem fér bele.
2015. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Este mindegy milyen alacsony az inzulin 11 és 3 között jó éjjel
2015. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :) főtt hust ettem meg sajtot. Es itthon krumpli főzelék volt, arra értettem.
2015. okt. 22. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
omg egyél ami jol esik
2015. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!