Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van itt olyan, akinek kalórias...

Van itt olyan, akinek kalóriaszámlálással sikerült sokat fogynia?

Figyelt kérdés
Mennyit fogytatok, mennyi idő alatt? kcal/nap mennyisége? Sportoltatok-e közben valamit?
2016. máj. 31. 08:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Számolgattam és meguntam.

Minden nap van nasi de kevés. Tornaztam az elején. Naponta 2szer. Most hetente 2 alkalommal. Minden este 2-3 óra biciklizés. Így plussz kalóriát is eszek. Tartom a súlyom. Még 2-3 kilót szeretnék leadni. Tudom előre vasárnap nagy buli kajálás lesz... szóval előtte két nap vissza fogom magam. Nem vagyok elhízva de szeretném megtartani azt ami van. Vékonyabb és fiatalabb sose leszek. :)

2016. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11 hónap alatt fogytam 56 kg. 3 évig tartottam, de mindennap étkezési naplót irtam. Aztán belefáradtam és abbahagytam nagy bánatomra, es kezdhetem elölről. Nem éri meg egy kis kaja, hogy abbahagyd. Aki hízekony, sajnos valamit valamiért.
2016. jún. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lemaradt: 999 kcal-t ettem/nap.

Semmit nem sportoltam, mert lusta voltam, de mikor lefogytam, naponta futottam 10 km. Nekem nem lett a kedvencem, mindig farkas éhséget csinalt.

2016. jún. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!