Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok semmit?

Miért nem fogyok semmit?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem, teljesen el vagyok keseredve.

32 napja 98,6 kilorol indultam. 1400-1600 kcalt eszek (70-100 g fehérje, max 170 g szénhidrát, max 47 g zsír).

Lefogytam kb három kilót nagyjából két hét alatt.

Most pedig két hete 95,8 kiló vagyok és semmit nem változok :((( Egyszer voltam egy kilóval kevesebb, de aztan tartottam egy görbe estét (=megettem egy közepes krumplit és egy sajtburgert és másnapra felszedtem egy kilót)

Azóta pedig hiába járok kocogni és eszem a nyamvadt roston sült csirkét salátával, miközben tök nehéz megállni hogy ne bűnözzek, mert körülöttem mindenki eszi a finom kajákat, nem fogyok egy grammot sem!

Belefáradtam, hogy hiába küzdök, nem fogyok és sosem leszek olyan szép mint egy átlagos lány aki meg bármit ehet.

Teljesen elveszett a lelkesedésem.


2016. jún. 13. 08:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

ha számolod a kalóriákat, akkor nyugodtan ehetsz sajtburgert is, csak férjen bele a kalóriakeretedbe.

Nem kell csak csirkét és salátát enni. Unalmas, egyhangú, nem lehet tartani.

Nyugodtan egyél mindent, csak vigyázz a mennyiségekre.

1 hónap alatt szerintem 3 kiló teljesen jó.

Majd megy a többi is, nyugi. Csak ne add fel.

Szerintem jót tenni, ha tényleg változatosabban ennél. Akkor jobban bírnád is, na meg a szervezetnek is jó, ha többféle kaját kap. Nem tudom, hogy mozogsz-e, de az is segítene kicsit felpörgetni a fogyást.

És vigyázz, hogy valóban jól számold a kalóriákat, jól mérj, nehogy kiderüljön, hogy igazából többet ettél, nem csak a tervezett napi célt.

2016. jún. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Változatosan igyekszem azért enni. Azt is írtam, hogy minden nap járok kocogni.

Ket hete semmit sem mozdul, sőt csak nehezebb leszek

2016. jún. 13. 09:08
 3/25 anonim ***** válasza:

Nő vagy? Nem most jön meg?

Az szokott ilyen kellemetlen dolgokat okozni.

A lényeg, hogy most ezért ne add fel, hanem folytasd és akkor jön az eredmény is.

2016. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem a menzesz miatt van mert mar ket hete ez megy

Betartom a kereteket, jo eszek csokit de azt is szigoruan beleszamolom es ugy eszek hogy az is beleferjen...

Lassan ott tartok hogy feladom

2016. jún. 13. 09:20
 5/25 anonim ***** válasza:

Ha feladod, akkor nem lesz eredmény.

Ne méregesd magad hetente. Havonta egyszer elég.

És egy hó alatt 3 kg, normális eredmény.

Nincs is miért feladnod.

Szóval ne keress semmi kifogást, hanem folytasd szépen tovább.

2016. jún. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nekem nem a harom kiloval van a bajom hanem hogy ket hete semmi nem torteni csak hizok
2016. jún. 13. 09:30
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

És ha most abbahagyod, akkor jó lesz?

Nem hízol!

1 kg hízás nincs. Elmegy az ember wc-re és ennyivel könnyebb lesz.

Szóval hagyd abba a sajnálkozást

Folytasd és majd 1 hónap múlva mérd meg magad.

Amíg ezeket a kérdéseket kiírtad, addig futhattál volna már 15 percet :)

2016. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95 kilóról indultam. Lementem 88 kilóra, és most lassan 3 hónapja nem mozdul a súlyom se le se fel. Pedig mindent úgy csinálok mint régen, sőt már rég nincs éhségrohamaim, már nem bűnözők mert bőven elég amit eszem. A kalóriakeretemet sosem lépem túl, és heti 6 napot járok konditerembe is. De nem szabad feladni. Majd beindul újra.
2016. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
Csokkentsd 10-20g-mal a szénhidrátot (es pótold fehérjéből esetleg zsírból, hogy meglegyen a minimális kcal) aztan mérd magad egy hét múlva.
2016. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9.: igy is max 170 g szenhidratot eszem, de altalaban meg 100 g fele sem megyek. Ne haragudj de butasagot irsz. Ha semmi szenhidratot nem eszek annak semmi haszna nincs csak egyfolytaban faradt leszek.
2016. jún. 13. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!