Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok semmit?

Miért nem fogyok semmit?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem, teljesen el vagyok keseredve.

32 napja 98,6 kilorol indultam. 1400-1600 kcalt eszek (70-100 g fehérje, max 170 g szénhidrát, max 47 g zsír).

Lefogytam kb három kilót nagyjából két hét alatt.

Most pedig két hete 95,8 kiló vagyok és semmit nem változok :((( Egyszer voltam egy kilóval kevesebb, de aztan tartottam egy görbe estét (=megettem egy közepes krumplit és egy sajtburgert és másnapra felszedtem egy kilót)

Azóta pedig hiába járok kocogni és eszem a nyamvadt roston sült csirkét salátával, miközben tök nehéz megállni hogy ne bűnözzek, mert körülöttem mindenki eszi a finom kajákat, nem fogyok egy grammot sem!

Belefáradtam, hogy hiába küzdök, nem fogyok és sosem leszek olyan szép mint egy átlagos lány aki meg bármit ehet.

Teljesen elveszett a lelkesedésem.


2016. jún. 13. 08:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mennyit mozogsz?
2016. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Napi haromnegyed orat kocogok-setalok felvaltva. Ekkora sullyal az boven meherolteto, tobbet nem tudok
2016. jún. 13. 11:04
 13/25 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez gyanús, leírnád a teljes étrendedet? De azt, hogy mennyi fehérje meg mennyi szénhidrát, hanem, hogy konkrétan milyen kajából mikor mennyit.
2016. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem De hanem Ne.
2016. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%

#10 és mégsem fogysz. Rendes diétában minimum ugyanannyi fehérjét tartunk, mint szénhidrátot. A zsírod jó, de sok a ch és kevés a fehérje az összkcalhoz képest. Meg kellene fordítani az arányt de minimum csökkentsd a cht 10-20g-mal, és pótold fehérjéből.


De ha nem mindig éred el a ch-t mert néha 100-at sem eszel, gondolom akkor nem viszed be fehérjéből a maradékot, akkor pedig nincs meg az össz 1500 kcal, sőt rögtön könnyen 1200 alatt vagy..


Nem írok hülyeséget te csinálod követekezetlenül a féligmeddig jó diétádat és csodálkozol, hogy nem működik. Ha 1500, akkor 1500 kell a testnek a folyamatos érzet, hogy van étel csak nem túl sok szóval mehet a zsír raktárakból, az ha néha bele-bele koplalsz pont kontraproduktív.

2016. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy? Napi haromnegyed ora tepós séta, meglehet párszáz kcal minusz, de számoljunk 200-zal akkor az átlag 1500-öd helyett rögtön 1300nál vagy, és, mint mondtad, néha nem eszed 170-ig a cht, akkor ha csak 145-öt eszel is rögtön 1200-n vagy, ami kevés. Ha néha 100ig sem akkor beláthatod, hogy nagyon kevésmár az összkcal.


De 145 ch még így sem lenne kevés, amiből növelni kell az össz energiát az javarészt fehérje és esetleg némi zsír, ha nem bírsz ennyi fehérjét enni.


Én 187cm-es férfiként heti 3x futással 2000 kcallal, de csak 150ch-val (ehhez 200 feherje és 76 zsír) fogyok heti 0,5 kg-nál többet, szóval tudom miről beszélek és feltéve, hogy valamennyivel nagyobb vagyok nálad azzal is tisztában vagyok, hogy mennyire elég ennyi szénhidrát, bőven belefér 2x rizs köretnek, meg zab (fehérjébe dobva vagy zabos túrógombócnak) és egy kicsi after eight is, csak, hogy a tegnapi étkezésemet idézzem fel.

2016. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én még mindig kíváncsi lennék arra az étrendre.
2016. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

17.:nem ülök folyton a gép előtt, nem tudtam nyomban küldeni az étrendem. Ez egy átlagos napi étkezésem:

2 liter sima víz alap.


Reggeli: 2 dl light szójatej, 2 db wasa origina kétszersült hummussal vékonyan megkenve és két szelet pulykasonka


Tízórai: egy banán, vagy egy maxsport proteinszelet


Ebéd: 20 dkg rostonsült csirke, jégsaláta nagyon minimális olivaolajjal és balzsamecettel.


Uzsonna: két wasa kétszersült paradicsommal, vagy egy banán, vagy egy Update1 túrórudi


Vacsora: zöldség, 15 dkg sovány túró joghurttal, vagy 2 ek xilites baracklekvárral összekeverve.


168 kgmhoz vagyok ennyi kiló.

2016. jún. 13. 12:21
 19/25 A kérdező kommentje:
168 cm*, tehát nagyon túlsúlyos vagyok
2016. jún. 13. 12:23
 20/25 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy neked bejön az after eightezés, de nem vagyunk egyformák. Én ha édességet eszem, akár úgy is, hogy beleférek a keretembe, másnak nehezebb vagyok.
2016. jún. 13. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!