Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi a javasolt legalacsonyabb...

Mi a javasolt legalacsonyabb férfi kcal bevitel?

Figyelt kérdés
Heti 5x edzek 180 cm körül vagyok 18 éves és most 92-3 kg körül, olyan 80-ra szeretnék lemenni. Most olyan 1700 kcal a max amit beviszek egy nap, de sokszor nem érem el azt sem, olyan 1100-1400 körül van, és nem is túl megerőltető számomra ennyit kajálni, viszont most ahhoz képest,hogy ennyit vittem be, mégis feljött rám 1,5 kg kb. előtte nem volt ilyen. Ez mitől lehet? Illetve mennyire vihetem le a kalóriát napi szinten ami még egészségesnek mondható?:)
2016. júl. 4. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A kaloriabazis.hu-n meg tudod nézni, hogy NEKED mennyi az, amire szükséged lenne.


Az 1100-1400 kcal még egy kisebb termetü nönek is kevés lenne, neked meg egész biztosan, ez a legjobb út az anorexia felé! (És nemcsak nök lehetnek anorexiások, férfiak közt is van, aki az!)

2016. júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy fèrfi kalòria. Egyéni adottsàgoktól függ. 1100-1400 kcal az ekkora magassàghoz, sùlyhoz igencsak kevès. Nekem a baratnőm 165 cm, 50 kg, es 1400-et eszik egy nap. Ha emellè mozog meg ezzel is fogy. Tehàt neked ennèl jóval töb kell. Edzès mellett, minőségi taplàlekbevitellel 2000 kcal körül is fogynàl.
2016. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nemed nem számít.

Azt viszont senki meg nem tudja mondani, neked mennyire van szükséged, az egyéni eltérések óriásiak. A számaidat elnézve kezdeném 2000-rel s meglátnám, mi történik. 1500 sem vészesen kevés, ha bírod, fogytak már nagyon-nagyon kövér férfiak is ennyivel, de sokaknak ez azért már éhezés ilyen adatokkal.

Az abnormális, hogy minimális evéssel hízz, az extrém alacsony anyagcseréjűeknek is több kell, hacsak nem törpék vagy efféle.

2016. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!