Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném ha kijavítanátok,...

Szeretném ha kijavítanátok, kibővítenétek . Reggeli: gabonapehely tejben vagy kenyér (mézzel, . ) Utána:iskolába viszek egy szendvicset szalámival, káposztával, paradicsommal és vizet . Otthon: kérdés: 12:00 és.15:00 között mit egyek?

Figyelt kérdés
Ja é öt után nem nagyon szoktam eni csak ini.és tudom hogy nem a legjobb étrend de nm kell leordítani a fejem xd köszi a tippeket.és tudtok vaami tornagyakorlatot ami hatásos és bárhol lehet csinálni?fogynii szeretnéék!

2014. jan. 7. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Méz bár jó dolog, hizlal erősen.

A kenyér legyen legalább 50%-ban teljes őrlésű. Amit a suliba viszel az lenne jobb reggelire, jobban beindítaná az anyagcseréd.

Mit egyél ebédre? Mit szoktál?

Uzsonna és vacsora is kellene, de nagyon.

2014. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tejet a bociknak meg a kismacskáknak!
2014. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

A gabonapehely gondolom cukros, tehát erősen mellőzendő kaja. A tejfogyasztást nem pártolom, pláne nem diéta alatt. Ha már mindenképp tej, akkor magtej(mogyoró,mandula). Ha az a kenyér teljes kiőrlésű, akkor elmegy, de fogyókúra alatt én nem javasolnám. A méz olykor belefér, de fogyókúra alatt szintén nem egy jó választás. A szendvicsben lévő szalámit én lecserélném sonkára. A zöldségek okésak.


Ebédre csirkemell/pulykamell/hal+rizs/zöldségköret.

Uzsonnára: egy marék olajos mag vagy egy natúr joghurt


5 után is enni kell. Lefekvés előtt 3 órával már ne egyél és a vacsora legyen valami könnyű és javarészt fehérjét tartalmazzon.

2014. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szalámi helyett inkább csirkemell sonkát javasolnék, ha megteheted. A gabonapehely sem a legjobb választás, gyorsan felszívódó szénhidrátokat tartalmaz, ezért megugrik tőle a vércukrod, és hamar éhes leszel. Zabpelyhet válassz helyette például. Az uzsonnára azért van szükséged, hogy szinten tarts mindent, és ne legyél rosszul, illetve hogy ne falj fel mindent a hűtőből vacsorára. Egyél meg mondjuk két darab világos színű gyümölcsöt, vagy egy kis szelet sovány húst zöldségekkel/salátát.

Vacsorára tényleg nem kell nagyon enni, ha éhes vagy, egy kis sovány túrót ízesíts alacsony cukortartalmú gyümölcsökkel.

Én Rubint Réka 20 perces tornáira esküszöm. Sok sikert! :))

2014. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!:)
2014. jan. 8. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!