Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Joreggelt kekszet es egy...

Joreggelt kekszet es egy joghurtot reggelizzek vagy inkább egy szendvicset ha fogyni szeretnek melyik ajánlottabb?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
A legrosszabb kajákra kérdeztél rá. Nincs jobb, mindkét variáció az elhízott emberek étele. Most fogyni szeretnél, nagyon nagy hasznodra válna ha abbahagynád a cukros-tejes ételek, a rengeteg keményítő fogyasztását.
2013. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
TaplalkozasHarcmuves, már megint csak azt írod le, hogy mit ne egyen, de azt nem, hogy szerinted akkor mi lenne jó. Látod, ezért nem vesz téged komolyan itt egy csomó ember. Úgy viselkedsz, mint egy troll. Ha oda írnád mindig azt is, hogy szerinted mi lenne jó, sokkal jobb véleménnyel lennének rólad. Írd már le neki, légyszíves, hogy akkor mit reggelizzen! Szerintem valamennyien kíváncsiak lennénk.
2013. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 moosenstein ***** válasza:
100%
Reggelire en sokszor eszem 2 tojasos rantottat egy kis sult sonkaval, 2-3 paradicsommal vagy 2-3 csemege uborkaval. Ez olyan 400 kilokaloria korul van s egy darabig kitart :)
2013. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

2. válaszoló, leírtam mit ne egyen. tehát ezen kívül egyen mást.


Komolyan vennének? És mégis ki venne komolyan engem?

Nem úgy, jön valaki aki eleve értetlen azzal szemben amit írok. Eztán engem hol érdekel, hogy milyen benyomást keltek benne, komolyan vesz-e vagy sem? Én nem veszem komolyan az ilyeneket. Jönnek szembe az utcán, virtuálisan 'találkozunk' fórumokon, de az jelentéktelenségük túlmutat mindenen. Én nem akarom hogy minden akárki számára szimpatikus legyek és komolyan vegyenek. Ugyan már, én sem veszem komolyan a többséget.


A kérdés pedig nem arról szólt hogy mit egyen, hanem hogy ezen két variáció közül melyik a jobb.

Lehetséges válaszok:

A) egyik

B) másik

C) egyik sem jó, leírtam hogy miért. Nem volt szó arról, hogy akkor konkrétan mit egyen. Cukros, lisztes, tejes lehetőségek felől kérdezett. Egyik sem jó az emésztőrendszerünknek, de nem szólt arról a kérdés hogy mégis mi lenne jó. De mindenki tudja egyébként..

2013. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha meg nem akarod, hogy komolyan vegyenek, akkor miért osztod nekünk itt az észt? :/
2013. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Mert kérdés volt?


Nem a kérdezőt nem akarom hogy komolyan vegyen, hanem azokat akik csak kötekedni akarnak velem. A kérdező összes válaszára halálosan komolyan válaszolnék.

2013. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább szendvics (teljes kiőrlésű), a Jóreggelt keksz teli van szénhidráttal.
2013. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha választani kell, akkor szendvics, de hát nagyon nem mindegy mi van benne. De sokkal megfelelőbb lenne egy rántotta 2 tojásból max rengeteg zöldséggel, avagy zabkása (inkább vízzel mint tejjel) gyümölcsökkel.
2013. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A teljes őrlésű kenyér, a zab ugyan úgy tiszta keményítő mint a jóreggelt keksz.. Pff egyik sz.art jobb sz.arnak tartani mint a másikat. Ugyan úgy zsíros és beteg lesz tőle, csak nyugodtabb lelkiismerettel. Ez aztán a biztatás :)
2013. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogd már be, nem akar mindenki paleozni. Te csak egyél magot meg húst, meg zöldséget, minket meg hagyjál békén.
2013. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!