Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnek fogyni 30 kilot...

Hogy tudnek fogyni 30 kilot ha minden este meleg szendvicset vacsorazom. Neha azt is ebedelek. Van meg itthon kilos nutella is es elottem jelenleg egy nagy tal mezespogacsa all csokibevonattal?

Figyelt kérdés
14L
2013. jún. 5. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akaraterő. Ne vacsorázz melegszendvicset. Ha nem bírsz meglenni nélküle, edd inkább reggelire, és teljes kiőrlésű kenyérből csináld, kevesebb sajttal, több zöldséggel, margarin nélkül.
2013. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
apukam mindig azt mondja h mi nem vagyunk kecskek..
2013. jún. 5. 18:55
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Apukád egy igénytelen balf.sz. Ha van miből 30 kg-t fogynod, akkor meg is látszik, hogy baromság az, amit mond.


Vagy zabálj és maradj egy disznó vagy egyél egészségesen és mozogj, akkor meg lefogysz.

2013. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akk inkabb maradok diszno...en kecske nem leszek..;))
2013. jún. 5. 19:02
 5/13 A kérdező kommentje:
egyebb mod nincs a fogyasra..?
2013. jún. 5. 19:02
 6/13 anonim ***** válasza:

Milyen mód lenne? Egészséges ételek, és torna. Egyébként tudtad, hogy a jelentős túlsúly rengeteg betegséget okozhat? Egészséges kecske, vagy beteg disznó akkor már? :D

És nem is kell kecskének lenni, húst nyugodtan lehet enni....

2013. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem simán ehetsz melegszendvicset,ha annyira ragaszkodsz hozzá. De akkor a pogikát meg nutikát felejtsd el és ha lehet ne kecsépozd agyon és max 1-2 szelet kenyér legyen.
2013. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg simán hülyére vesz itt a kamu kérdésével, nagyon átlátszó.
2013. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 poiu ***** válasza:
100%
A meleg szendviccsel nincs gond, ha szumo bajnok akarsz lenni. Öntsd le langyos disznózsírral a biztonság kedvéért. Apukád tényleg látványosan fel van szarvazva, ezért tiltakozik a kecskeség látszata ellen?
2013. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is imádom a melegszendót, finom. Havonta 1x meg is engedem magamnak. Nem tudom, melegszendvicssütőben csinálod-e, de ha belegondolsz, ott bizony 2 szelet kenyérre van szükség, ami elég sok, ha egész nap azt zabálsz.

A "kecskeséget" meg nem kell leírni. Senkivel sem találkoztam, aki kenyérfalással fogyott volna le, viszont annál több mindenkivel, aki zöldséget, egészséges ételeket evett.

2013. jún. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!