Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel az étrenddel, úgy, hogy...

Ezzel az étrenddel, úgy, hogy hetente egy "böjtnapot" tartok, mennyit tudok fogyni decemberig?

Figyelt kérdés

Itt van a napi tervezett étrendem:

[link]


Hetente egyszer, a tervezet szerint kedden böjtnapot tartanék, tehát 2 l vizen és 2 kávén kívül nem vinnèk be semmit a szervezetembe.


Adataim:

17, L, 161 cm/59.5 kg

Napi átlagos kalóriabevitelem eddig: 1200-1500 kcal volt.

Nem sportoltam eddig semmit, de a tervezet szerint ezután minden nap 30 percet tornáznék + 100 guggolást csinálnék.


Mennyi fogyás várható így decemberig? 10 kg lemehet?

Köszi előre is.



2016. szept. 2. 15:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Az előzőt kiegészíteném egy kicsit.

540 kalóriával nem csak a tanulással lesz bajod :D (bár ezt 17 évesen tudni kéne, de lehet, hogy te retardált vagy kedves kérdező)

2016. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Azt írod taulási nehézségeid vannak...

Nos ebben az esetbem végképp a leglogikusabb dolog megvonni a táplálékot magadtol, had fogjon még nehezebben az agyad...

2016. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nehezebben megy, csak ennyit írtam, nincs róla papírom....
2016. szept. 3. 07:33
 14/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek már nem lesz nehezebb a felfogása... én kiégtem... ez nagyon sötét...
2016. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Vágom, az előtted levő azt írta, hogy biztos nehezebben fog menni a tanulás mert kimerült leszek az étel hiánya miatt, én is fel bírtam fogni, ne nézz már hülyének.... Mindössze kijavítottam azt, amit rosszul értelmezett, mert azt írta tanulási nehézségem van, én pedig helyesbítettem; minden nehézség nélkül értelmezni tudtam a kommentjét. És hidd el, tisztában vagyok vele, hogy le fogok lassulni, ebben az esetben jobban rá kell vennem magam, hogy koncentráljak és még több időt kell ráfordítanom. Az, hogy te biztos tökéletes vagy és nincsenek önértékelési problémáid, és kapásból sötétnek nevezel azért, mert van egy szar étrendem, amit azért állítottam össze, hogy többet ne nevessenek rajtam az emberek, téged minősít.

Majdnem mindnyájan csak szavakat/rövid mondatokat ragadtok ki a válaszaimból, és nem kezelitek őket egységesen. Ha felnőtt emberekként (ahogy látom, a legtöbbetek az) nem bírtok értelmezni egy hosszabb választ, és nem tudtok a leírtak alapján tanácsot adni, segíteni, megértést adni, hanem az első reakciótok az, hogy sötét vagyok, hülye, anorexiás, stb, az nem az én problémám. Egyesek képesek voltak értelmesen hozzászólni a kérdésemhez, de ahogy látom a legtöbben csak átfutották azokat a sorokat, amiket leírtam, majd zsigerből hülyének tituáltak. Ha azért jöttetek ide, hogy kioktassatok és fitogtassátok azt, hogy milyen jártasak vagytok a rossz étrendek megítélésében, az anorexia diagnosztizálásában, akkor inkább ne írjatok semmit, mert anorexiás nem vagyok, és egyszerűen nincs pénzem, időm és sokszor a tanulás miatt energiám sem arra, hogy heti többször másfél órákat edzek - de ezt màr annyiszor leírtam, hogy már komolyan fárasztó önmagamat ismételgetni.

ÉN nem vagyok zseni, nem vagyok az a típus, aki egyszeri elolvasásra megjegyez mindent. Fontos nekem a tanulás és nem fogom azért hanyagolni, hogy itthon/bárhol máshol fitnessezzek. Egyedül az étellel tudnék változtatni a testemen, és olyan mértékben stresszelek a mindennapokban a kinézetem, az emberek és más miatt is, hogy nem bírom tovább. Ha így megy, hogy koplalok, akkor bevállalom, hogy tönkremegyek. Azzal egyikőtök sem segít, hogy még sötétnek is nevez, annak ellenére, hogy mindent tökéletesen fel tudok fogni, amit elolvasok. Inkább úgy tűnik nekem, hogy néhányan itt képtelenek anélkül hozzászólni valamihez, hogy ne hülyézzenek le valakit.

2016. szept. 3. 11:11
 16/28 anonim ***** válasza:
mi tudtuk értelmezni minden egyes szavadat, pusztán nem azt a választ adtuk, amit te elképzelsz magadnak... elmondtuk, ezzel az általad "étrendnek" nevezett izével tönkre teszed magadat...
2016. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

és majd a kórházban, mikor a torkodon ledugott csövön át etetnek az anorexiád miatt, az lesz a legkisebb gondod, hogy kinevetnek e az iskolában... mondtam, pszichológus kell neked nem koplalás.

egyébként a rendszeres testmozgás segítene a tanulmányi eredményeidben is..

2016. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ennyi kalória kevés. Kész. 540-nél max. feküdni lehet.


Beteg vagy, kérdező, de még nem láttad be. :(

2016. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

1. Ha kórházba kerülök, legalább azok, akik nevetnek rajtam, talán komolyan veszik, hogy milyen rosszul esik és abbahagyják a cseszegetésemet.

2. Még ha beteg is vagyok, mit tehetnék? Még ha anorexiás is vagyok, bár rosszul érint, nem véletlenül lehetek az. Az, hogy állandó megfelelési kényszerem van és az emberek nem kedvelnek, és emiatt + sok más miatt is magas szinten stresszelek, ezt eredményezte. De ezt valószínűleg csak néhány valamivel több empátiával rendelkező válaszoló képes megérteni, a többieknek maradok retardált és sötét.

2016. szept. 3. 19:30
 20/28 anonim ***** válasza:

Ez előző válaszod elég tragikus, bár sajna sokakra jellemző. Nem, ha kórházba kerülsz, az neked rossz lesz, mások véleménye és elgondolkodása pont nem számít, te számítasz, a te egészséged. Legalábbis ennek így kellene lenni. Ha te is teszel az egészségedre, akkor mégis ki vigyázzon rád?


Én kifejezetten empatikus vagyok, de azért látom, hogy igen magas labda ilyen durva és rossz típusú koplalást felhozni, persze, hogy ugrani fognak rá... Ha mindenki azt mondja, hogy ez borzalmas, ki-ki a saját stílusában, akkor azért elgondolkodhatsz. Te inkább csak a saját véleményedet véded. Nos, ezt az önvédelmet alkalmazd más téren is, s egyél, ahogy arra szükséged van.

2016. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!