Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most kezdtem a kaloriaszamlala...

Most kezdtem a kaloriaszamlalast. Segitenetek?

Figyelt kérdés

Napi kaloriaigenyem 2400-2500 korul, alapanyagcsere kb 2100 korul.

192 cm, 132 kg no vagyok, szultem.

Ugy csinalom, hogy 5x eszem plusz a potvacsi ha nagyon muszaly.

Reggel 400 kaloria, tizorai vmi tejtermek kabe 150 kaloria, ebed amit eppen fozok hus es sali meg jo CH kb 500 kaloria, uzsi vmi gyumi max 150 kaloria aztan vacsi az kabe 4-500 kaloria.

Odafigyelek a CH bevitelre is ami max 180 gramm.

A kerdesem az lenne, hogy napi 4-500 kaloriat kabe etkezessel aztan plusz setalok meg 500 kaloriat lemozgok. Igy olyan 800 kaloria korul jon ki a deficit per nap.

Ez igy jo? Alapanyagcsere ala nem megyek, szeretnek fel-1 kilot fogyni hetente. Ez a menetrend igy jo?


2016. szept. 9. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát nézd meg alakul. de ne mérd folyton magad, hanem mondjuk heti 1x, ugyanazon a nap éhgyomorra korán reggel pisilés után. szerintem sem kell nagyon alá menni, aztán ha úgy érzed, hogy lassú a fogyás, akkor erősíts diéta, vagy mozgás terén.
2016. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi ez egy tampont. Igazad van 😊
2016. szept. 9. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha összeadom, amit írtál, az 1600-1700, akkor gondolom, napi szinten van egy minimum 400 kcal-os pótvacsora.... Így jön ki.


Nos, mivel nem tudhatod a kalóriaigényedet, próbáld így, aztán ha túl tempósan fogysz (az első hét még nem számít, akkor sok víz mehet le), akkor emeld. Vagy ha nem bírod, mert éhezel.


Szép nagyra nőttél, adhatnál pár centit, bár kilókat nem kérnék, az nekem is van :D De egye fene, most már tudok deficitben adni, ledolgoznám azokat is.


Sok sikert! Amiket írsz, az jó, de mozogj is valamit, a séta is teljesen jó egyelőre.

2016. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kisse osszevissza irtam le 😊 szepen el van osztva ahogy a nagy konyvben meg gan irva.

Remelem lesz igy valami 😊

Ehezni nem ehezek, de soha nem laktam meg jol hogy kipukkadjak 😁

A potvacsi nagyjabol feherje es nem tobb 200 kalorianal. Kabe egy adag turo.

Vacsira vegyesen eszem feherjet es keves szenhidratot is mert a sima salitol kikeszultem olyan ehes voltam.

Koszi hat adnek par centit 😊

2016. szept. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!