Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hol rontom el? Egy hete...

Hol rontom el? Egy hete csinalom a kaloriaszamolast, es 3 hete nem eszem cukrot, feherlisztet. Grammra ugyanannyit mutat a merleg, mint amikor elkezdtem. Lehet, hogy az alapanyagcserem van rosszul beallitva es nincs meg a kaloriadeficit?

Figyelt kérdés

Megis honnan tudjam mit kell ilyenkor tenni?

A kaloriabazison jegyzetelem a kaloriakat, grammra lemerek itthon mindent amit eszem, megsem fogyok.

Mit tegyek?


2016. szept. 14. 16:41
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom, jol esik az elismeres. 😊

Eddig szornyen etkeztem, csupa cukros hizlalo panirban sult kajat ettem, remesen nagy adagokat, a mi csaladunk ilyen, imadunk zabalni. A ferjem csaladja is ilyen, hat mondanom sem kell, sosem volt gond az evessel 😁

Most furcsallja is a csaladom, hogy nem eszem cukrot lisztet kenyeret semmit.

Oda is adtam nekik a felhalmozott lisztet es cukrot no meg a feher tesztakat.

Nagyon nehez volt az elso 10 nap, amikor is a cukorrol kellett leszokni. De tuleltem es most most mar erzem mindennek az izet. A natur joghurt edes szamomra . Tegnap ettem sutotokot, olyan edes, hogy nagyon.

Huu kicsit elkalandoztam.

De a lenyeg, tenyleg jo ez az eletmodvaltas 😊

2016. szept. 20. 07:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!