Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez sok volt egy napra?

Ez sok volt egy napra?

Figyelt kérdés

Reggeli:egy tál lecsó, fél kenyér

Ebéd : -Zöldeségleves

. -csirkecomb, rizs

- egy tányér tejbegríz

Vacsora : Egy tányér tejbegríz


2016. okt. 16. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kalóriára nem hinném, tápanyagilag nézve nem a legjobb.
2016. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sok.
2016. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ártana tudni, hány éves vagy, mit mozogtál ma, hány kiló és hány cm, férfi vagy nő.

A mennyiségeket sem tudjuk, az egy tál és az egy tányér megnevezés elég pontatlan.

Fogyókúra elején vagy? Kevesebb, mint amennyit egyébként enni szoktál?

Bocsi a felvezetésért, de Te tudod egyedül megmondani, hogy ez neked sok volt, vagy kevés. Ha fogysz tőle, de nem vagy rosszul, akkor elegendő volt a mennyiség.

Én pl. ebédre nem ettem volna még egy tányér tejbegrízt a leves és főétel mellé, estére megint nem tejbegrízt ettem volna.

De ez én vagyok, sztem nincs egy mérce, ami mindenkire ráhúzható, mindenkinek magának kell kitapasztalni a mennyiséget.

2016. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs mennyiség, így fogalmam sem lehet, hogy koplalás vagy extrém túlevés. Hány csirkecomb, mi a fél kenyér, szelet vagy vekni és mekkora, mekkora a tál...

S hogy 1500 vagy 4000 kcal a kalóriaigényed...

2016. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!