Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miert hizom kaloriadeficitben?...

Miert hizom kaloriadeficitben? 2 hete folyamatosan hizok, pedig a deficit tobbe kevesbe meg van.

Figyelt kérdés

Nem edzek, csak kaloriat es makrokat szamolok. Az utobbi ket hetben kisse tobb szenhidratot es zsirt ettem es elofordult, hogy tobbet ettem 1-200 kaloriaval az alapanyagcseremen felul.

Na de ez meg nem ok arra, hogy hizzak. Par grammnyi tullepesek voltak, nem 180 gr CH hanem pl 210 gramm.

Miert mutat tobbet a merleg mint ket hete?

Elegge lelombozott ez...


2016. okt. 24. 13:44
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Megfontolok egy ket tippet!

Szep napot!

2016. okt. 25. 08:58
 22/22 anonim válasza:
pár kg alapbol változik pl ha reggel éhgyomorral méretkezek majd másnap este vacsi utan akkor elég nagy eltérések lehetnek így ilyen rövidtávon semmit se lehet megállapitani, legalabb 1 honapig kéne mérned magad lehetőleg ugyan abban az időben vagy kora reggel vagy késő este és ha 30 nap mulva is több akkor csinálod rosszul, de az, hogy 1 hét után valamennyivel több vagy az semmit nem jelent. Pláne ilyen lassú menetü dologgal, mert lehet igy is csak ez nem 1 nem 2 het alatt hoz eredményt hanem hónapok múlva. Ha gyorsabb változást akarsz akkor én a súlyzós edzést ajánlom, az a legjobb, és nem kell izompacsirta nőnek lenni szimplán csak edzeni minden izomra, és ha mellé megvan a deficit akkor az szuper.
2021. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!