Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1200 kcal egy nap sok? 16/lány...

1200 kcal egy nap sok? 16/lány vagyok 170cm 55kg

Figyelt kérdés
Én soknak érzem. Minden étkezés után lelkifurdalásom van. Pedig egészségesen étkezem. Vegetáriánus vagyok, nem eszem fehérkenyeret, sok zöldség gyümölcs és este 18:00 után már csak vizet iszom mindig! Mégis annyira kövérnek látom magam. Van valaki hasonló helyzetben?

2016. dec. 24. 13:53
1 2
 11/12 idrzsupos ***** válasza:
Biztosan nem sok. A legostobább dolog ilyet számolgatni, rettegni az elhízástól. Hogyan kezdődik az ilyen és főleg miért??
2017. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 idrzsupos ***** válasza:

Biztosan kellene olyan elfoglaltság, napirend, érdeklődés, hobbi, állattartás- hasznos elfoglaltságok- amik a hibás rögzülésű szűk látókörű és csak a felszínnel (látszólag) foglalkozó gondolkodást, agyalást megszüntetik.

Az anorexia éhező 3. világban nem fordul elő. Ahol nehéz fizikai munkát végeztetnek 4-5 éves kisgyerekek veszélyes, nehéz munkát végeznek napi 10 órában kényszerből- na ott nincs ilyen betegség. Gondolkodjon saját javára minden érintett ezen. Komolyan. Hibás kör az anorexia. De valamiért és valamikor elkezdődik- mikor és miért? Az okot kell bevallani-tudatosítani, kimondANI- EZ FONTOS lenne, az első lépés a gyógyulás felé. Másnak hasznos dolgot tenni- talán ez is egy kapaszkodó, hogy kikerülhessen minden anorexiás a rossz gondolkodásból. Akarjatok megszabadulni tőle. Az anorexia egy gonosz törpe a fejetekben, ő duruzsolja a sokkoló és rabságot okozó gondolatokat. Démon. El kell küldeni, kitakarítani. Hasznos lenne szegény, rossz sorsú, éhező emberek közé kerülni és segíteni- a deka mérés és kalória számolgatása helyett. Komolyan.

2017. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!