Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha sok szénhidrátot eszek de...

Ha sok szénhidrátot eszek de kaloria deficitben vagyok sikeres lesz a fogyokuram?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. A kalóriadeficit az aduász.

Attól még bekavarhat sok minden, de az energiamegmaradás törvénye elég erős. S nem mindenkinek kavar be.

2016. dec. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, fogyhatsz, de fontos szempont, miből viszed be a sok szénhidrátot, és mennyi az a sok, illetve bele tudod-e pakolni a napi kalóriamennyiségbe a fontos tápanyagokat. Ez kihat arra, hogy mennyire lesz tartható a diétád, és később tudod-e tartani a súlyodat.
2016. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit magamon tapasztaltam az az hogy ha tùl sok a CH bevitelem, akkor nagyon lassù a fogyàs nàlam. Ha alacsony a CH, szinte olvad a sùlyom, ès a közèrzetem is jobb.
2016. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam kicsit árnyaltabb a kép. A kevesebb kalória (kisebb adagok ugyanazokból az ételekből) nekem nem vált be, állandóan éhes voltam, nem bírtam. Később a drasztikus ch csökkentéstől tempósan mentek le a kilók (a kalóriákat nem figyeltem, de valószínűleg az is kevesebb lett). Most már jóval több a ch az étrendemben, valószínűleg a kalória is, de továbbra is glutén-, tej- és répacukormentes az étrendem, a ch-t zöldségekből, friss és aszalt gyümölcsökből, mézből, diófélékből, néha kevés krumpliból vagy rizsből viszem be. A súlyom változatlan, de valószínű, hogy ha még lenne rajtam felesleg, így is le tudna menni. Szerintem nem csak a ch mennyisége, hanem a forrása is lényeges, nálam biztosan.

Volt itt egyszer valaki, aki krumplidiétával fogyott tizenpár kilót (persze nem csak azt evett, de pontosan nem tudom, miket). Senki nem hitte el neki, hogy sikerülni fog, de megcsinálta. Vannak érdekes fogyókúrás módszerek...

2016. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit mindig irigyeltem azokat, akik csak kevés ch-t esznek és automatikusan fogynak. Nekem ehhez le kéne mennem úgy 5 gramm alá... Vagy az étkezési ablakomat lecsökkenteni 5 percre... Akkor automatikusan fogynék.

S ezzel nem vagyok egyedül. Van, aki extrém kevés ch mellett zsírtömeget növel...

2016. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!