Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egyek még ma valamit? (Többi...

Egyek még ma valamit? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy beteg vagyok, így itthon kuksolok, fekszem egész nap, nem tudok edzeni. Ezeket ettem ma, szerintetek még egyek valamit? Vagy már hanyagoljam mára? Most nagyon tele vagyok, de félek, hogy este éhes leszek! Súlyt tartok, 17/L, 165cm/52 kg. Alapból hetente 2-3x járok úszni, és 3x hetente erősítek itthon fél órát.

Reggeli: quinoa kása (75 gr málna, 10 gr méz, 22 gr quinoa, 22 gr zabpehely, 0,6 dl rizstej, 1 dl víz, 70 gr banán)

Ebéd:330 gr székelykáposzta, fitt gyümölcslepény (150 gr alma, 1 tojás, 20 gr rizsliszt, 20 gr natúr joghurt, szódabikarbóna, eritrit)

Tízórai+Uzsi: 45 gr házi teljes kiőrlésű magvas barna kenyér, 5,5 szelet abonett, 50 gr trapista light sajt, 70 gr cottage cheese, 1 főtt tojás, 60 gr pulykamell sonka, 14 gr humusz, saláta mix

Jól ettem ma? Új dolog még nekem a súlytartás, eddig mindig deficitben kellett lennem, most pedig fura, hogy nem kell erre figyelnem. Előre is köszi a segítséget!



2017. jan. 31. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"de félek, hogy este éhes leszek!"

Ha éhes leszel, eszel még, ha nem nem.

2017. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel egészen máshogy eszel, mint én, ránézésre meg nem mopndom, mennyi pl. a fehérje, a saját esetemben kiszámolnék egy tipikus napot s max. pluszban ennék még dolgokat.

A kalóriák súlytartáskor nem igazán érdekelnének, jóllakom és kész. A túl kései evés elkerülése akkor necces, ha szálkásítok, amúgy nem nehéz, ráadásul mi van, ha néha mégis megéhezem pl. éjfélkor? Eszem és kész. Ettől még nem hízik az ember. Ha neked ez rossz, akkor tapasztald ki, mennyit s mikor kell enned este, erre mi nem tudunk fix receptet mondani...

Tudod, hogyan kellett enned fogyáskor, annál ehetsz egy kicsit lazábban és kész.

2017. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!