Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért vagyok edzés után ilyen...

Miért vagyok edzés után ilyen éhes?

Figyelt kérdés

Sokára végzek vele és akkor már nem szoktam vacsorázni, de mivel sokáig fent ülök 8 óra után is képes vagyok nekiállni enni és ezzel szétcseszem a kalóriadeficitet.

Mit javasoltok, hogy ne legyek utána éhes, vagy hogy kibírjam jobban.



2017. febr. 9. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csoportosítsd a kajád, hogy edzés utánra is jusson. Edzés után mindig KELL enni, lehetőleg az egyik legszénhidrátdúsabb étkezés legyen. Este 8kor is..

Legeflejebb ha éjfélre vagy hajnal 2-re végzel akkor legyen mérsékelt a ch, de akkor is KELL.

2017. febr. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel elégeted a már elfogyasztott kalóriákat. Főleg ha nem eszel sokat előtte, akkor kb semmi nem marad benned
2017. febr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mi történik a szervezetemmel ha nem eszek edzés után?
2017. febr. 9. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Katabolizmus-izombontás, azokat az izmokat bontod amiért megdolgozol, s habár csökken a súlyod, az nem a kívánt zsíros területekről, hanem kvázi kontraproduktivan, az izamaidbol..
2017. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebből lesz a "telesz.rt búvárruha" kinézetű test.
2017. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A Testépítés rovatban elég nagy az egyetértés abban, hogy az összbevitel a döntő, nem az elosztás és edzés után sem kell rögtön enni, de ha az ember éhes és amúgy az alvás miatt nagyon sokáig nem enne, egyértelműnek tűnik, hogy a kérdező egyen edzés után.


Nyilván megfelelően kell elosztani a kalóriákat, ahogy már írták. Ha valamikor eszem, edzés után tuti... Elég nagy logikát látok benne, az a helyzet, főleg egy kemény edzés esetében.


Úgy írod a 8 órát, mintha az késő lenne...

2017. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Régebben 5-6 után nem ettem és 9-10kor ágyban voltam ezért számít a 8 óra későnek nálam...

Köszönöm a válaszokat amúgy:)

2017. febr. 9. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha mar a test jelez hogy ehes akkor az mar nem jo. Dietaba meg alapjaraton normalis eletmodban ugy kell annyiszor enni hogy ne erezd magad soha ehesnek. Olyasmi mint a folyadekfogyasztasnal szoktak mondani. Ha mar szomjas vagy es akkor iszol akkor mar keso. Nem szabad megvarni hogy a test jelezzen.
2017. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!