Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés és egészséges étrend...

Edzés és egészséges étrend mellett miért vagyok állandóan éhes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a "miért vagyok mindig éhes?" kérdés már az ezredik. De én nem úgy éhezek, hogy jajjjj délelőtt nem eszek, utána meg nem bírom... Vagy 1 napig csak vizet iszom, következőb csak gyümit eszem és így tovább...

Egy átlag nap:

Reggeli 7:00 - zabpehely tojásfehérjével készítve/ tk zsemle tojás zöldség/vagy rántottaféleség

10:00 rizs, csirkemell, kevés zöldség

14:00 a tízórási menü (s esetleg a 2 étkezés között egy alma v vmi gyümölcs)

16:00 súlyzós edzés +/ kardio/aerob

19:00 zsírsz. túró (körözöttnek/ gyümölccsel)

Napközben esetleg zsírsz. natúrjoghurt, s edzések előtt L-karnitin


3x járok terembe 1 héten de más napokon is megvan a min 30 perces mozgás (pl HIIT)

Na és most jön a lényeg, az étkezések között is állandóan arra gondolok, h mikor ehetek már végre :(

Könyörgöm, ne írjátok azt, h olyankor igyak vízet, állandóan azt iszom, a napi min 2,5- 3 l folyadék megvan


176 cm/ 75 kg / L



2015. márc. 31. 20:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sokat mozogsz, a tested sokat vár cserébe... Ne ilyedj meg, vagy egyél laktatóbbat néha, vagy több főtétel, mert amint nézem abból nincs sok".. Amúgy szerintem nincs nagy baj.. :)
2015. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Túl sok energiát használsz el és túl keveset fogyasztasz. Egyél többet, akkor nem leszel éhes.
2015. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De nem szeretnék 1300-1400 kalóriánál tobbet bevinni... Értem, h ezzel nincs gond, de ÉHES vagyok :(


Ja amúgy a rizs is főve van, meg a csirkemell is, szinte semmi olajosat nem eszem...

2015. márc. 31. 21:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki mennyit eszel. Az almától meg a joghurttól szerintem meg lehet éhezni hamar, ahelyett inkább keménytojást vagy nyers zöldséget kéne enni ha ennyire kicentized.
2015. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha átolvasod a saját étrendedet, akkor észreveszed hogy állandóan ingáztatod a vércukorszintedet (mindig szénhidrát, tejtermék)


Ami segítene szinten tartani, alacsony inzulinválasszal bír (zsír) azt alig eszel. Emiatt éhes lehetsz, csak te uralkodsz magadon és nem eszel többet. Az átlag ember is így eszik, csak nem tart tudatos limitet kalóriabevitelben, és túleszi magát hogy kielégítse az étvágyat.



Én nem értem miért nem esznek több zsírt, kevesebb szénhidrátot az emberek, de biztos jó okuk van rá.

2015. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl keveset eszel, nekem a 168centimhez 55kiló mellé kevés lenne az 1300kalória.
2015. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hmm, ahány ember annyi vélemény :/
2015. márc. 31. 22:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenki egyetért abban, hogy túl keveset eszel.


Én írtam azt, hogy a helyedben jobban megválogatnám azt is miket eszel.


Egy paleo ketogén étrend mellett lehet keveset enni, tényleg jó a szervezet energia gazdálkodása, de általánosságban egy aktív életvitel mellett nagyon jól írták, többet 'kell' enni.

2015. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nagyon szeretnél fogyni, de hidd el, nem az a megoldás, hogy kevesebbet eszel, mint kéne. Ha valóban rendesen edzel, akkor 1900-2000 kalóriát kéne enned egy nap. Ez amit leírtál, kevés. A gyümölcs meg nem minősül étkezésnek, mert szinte csak cukor, amitől hamar megéhezel.
2015. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Igyekszem megfogadni
2015. márc. 31. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!