Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek nap közben, ha...

Mit egyek nap közben, ha nagyon éhes vagyok, de éppen fogyókúrázom? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
mindjárt éhen halok:D

2013. jún. 18. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Répa, és küldj utána fél-egy liter vizet :)
2013. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha én nagyon fogyózástudatos vagyok (ez elég humoros, én inkább hedonista vagyok, de mindegy), akkor ilyen ketogén desszertet eszem, ami kb. 1-1 dkg darált mogyoró és kókuszzsír keveréke, kevés piros gyümölccsel. Nem tudom kiszámolni, mert változó, de a kalóriatartalmának simán lehet több, mint 80%-a zsír, amitől nehezen maradok éhes, pedig a kalóriatartalma igen kicsiny, az én normál étkezéseimhez viszonyítva mindenképp. Persze semmi baj a kalóriával, arra szüksége van a testünknek.

De merőben helyzetfüggő, mi lehet alkalmas, s nem is vagyunk egyformák, a testünk, az ízlésünk is más. S az én fenti étkem is csak akkor jó, ha amellett a napban van egy csomó zöldség, elegendő fehérje, ésatöbbi.

2013. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!