Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Muszáj kalóriát számolni...

Muszáj kalóriát számolni diéta alatt?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy percig sem számoltam, mégis fogytam 9 kilót.

A munka miatt keveset ettem napközben, este pedig semmit. (nem azt mondom h egészséges megoldás, csak azt, hogy nem számoltam kalóriákat)

2017. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, de ha nem számolsz előfordulhat hogy túl sokat/túl keveset eszel. Inkább számolj,.
2017. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem muszaj, szamolhatod a makrokat is. De szamolni elobb-utobb muszaj lesz.
2017. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, a kalóriadeficit muszáj.

A kettő összefügghet, persze, de nem törvényszerűen.

Nem számolva fogytam 20 kilót, évek óta számolva semennyit :) Ha számolok ÉS betartok egy jó keretet, na akkor fogyok, de ezt elég nehéznek találom.

A másik véglet, amikor valaki nem számolva automatikusan koplal. Ekkor a számolás ráveheti, hogy eleget egyen.


Sok ember egyszerűen bizonyos szabályok betartásával automatikusan fogy, nem számol.

Nekem csak visszajelzés a számolás, ami a makrókat illeti, az étrendi szabályaim s az ételeim elosztása, plusz az edzésem teszi lehetővé, hogy fogyjak.


A párom soha nem számol, de könnyen fogy, csak vállalnia kell a kevesebb étkezést.

2017. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem. Ha ismered a testedet, és tudod hogy melyik étel mi, megfelelő figyelemmel kiküszöbölheted a számolást
2017. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
minimum 20 kg-ot kellene fogynom.A kenyeret,krumplit,tésztátcukrot fehér lisztet elhagytam.Helyette köretnek zöldséget és rízst eszek.Tudom ez így kevés adat de ezeket elhagyásával havi hány kg fogyás várható ?24/n 92 kg 160 cm
2017. febr. 12. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:

"e ezeket elhagyásával havi hány kg fogyás várható"


Nulla kilo.


Nem attol fogysz hogy elhagysz barmit, hanem attol hogy kevesebb kaloriat viszel be.


A rizs raadasul az egyik legkaloriadusabb koret, amit enni tudsz.

2017. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kérdése. Ha minden szénhidrátdús ételt kihagysz, akkor sem várható fogyás, csak akkor, ha elég keveset eszel. Segíthet a deficitképzésben, de nem okozza automatikusan mindenkinél.

Csak mert elhagyod a kenyeret és a cukrot, krumplit, még simán hízhatsz is, az nem ezen múlik.

2017. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdésnek jó. Ha nincs kedved kalóriákat számolni, csináld ezt 2-3 hétig és hetente mérd a súlyod. Ha nem indul meg a fogyás, akkor érdemes mégis utánaszámolni, hány kalóriát fogyasztasz egy nap, és ha kell, csökkenteni.
2017. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En makrot szamolok inkabb. de 6 honap alatt mar tudom hogy mennyi az az etelemennyiseg ami kell egy napra.
2017. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!