Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyókúra alatt hány kalóriány...

Fogyókúra alatt hány kalóriányit esztek naponta? Mennyi a súlyotok, magasságotok, napi aktivitásotok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyon éhes vagyok napi 1500 kalória mellett is,mondjuk "csak" 10 kg felesleg van rajtam,70 kg alatt vagyok,közel a 60-hoz.Ti mennyivel fogytok már?

#diéta #fogyókúra #kalória #étkezés #fogyókúrás tapasztalatok
2017. febr. 19. 23:02
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%

1200-1500kcal között eszem egy nap és van, hogy éhes vagyok, van, hogy nem. Amikor egész nap itthon vagyok és csak a gépen dolgozok, akkor sokkal többet tudnék enni, ezért próbálok a legtöbb napon elmenni és 2-3 órát sétálni.

Ha ezt tartom, akkor fogyok heti 1 kilót általában. Vannak durvább heteim sajnos.

November óta csinálom és 10 kilót fogytam. Most vagyok 71 a kb 165 centimhez. Még egyszer ennyit szeretnék is fogyni.

Nálam, ami bevált éhségre, az a brokkoli. Amikor tehetem veszek és akkor a fél kilót jó puhára gőzölöm és mire a végéhez érek, már általában majd kipukkadok :D Kcal meg alig van benne...

Viszont az almát, banánt kerülöm, ha éhes vagyok, mert 20 perc múlva még éhesebb leszek tőlük.


20/L

2017. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Még írjatok légyszi,minden tapasztalat érdekel! :)

Valaki kérdezte nem lehet,hogy rossz dolgokból viszem be a napi kalória mennyiségemet,és azért vagyok éhes.Nem eszem lisztes,cukros dolgokat.Gyümölcsből is max napi 1-2 banán,de azt sem magában.Sonkát,tojást,olajos magvakat,sajtot,túrót,kefírt eszek általában a banánon kívül.Mégis éhes vagyok.Néha majd megőrülök annyira meg korog a gyomrom is. :D

2017. febr. 20. 14:38
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Egyél olyankor nyugodtan, +200 kcal 2-3 naponta az max annyit jelent, hogy 7-helyett 7,5 nap alatt megy le 1 kg. Remélem érzed, hogy elhanyagolható és legalább nem kaparod a falat az éhségtől.
2017. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%

Én súlytartáshoz eszek 1600 kcalt, szinte 0 aktivitással, és nem éhezek

Általában reggelire egy (+egy pohár tej), suliba 2 szendvics (fehér kifli/zsemle+vaj, szalámi vagy sajt) itthon valami rendes ebéd vagy gyümölcs, joghurt és valami nasi, vacsira joghurt vagy szendvics

2017. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ja és 15 éves, 167 cm-s, 46 kg-s lány vagyok
2017. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
16%
1300 körül van az anyagcserém. 167cm és 49kg körül vagyok. 52 körülről indultam, heti fél kg-ot lőttem be. 900kcal körül eszem, fehérje 120gr körül, ch 50-80gr között, zsír 20-30gr. Még 1-2 kg menjen le zsírból és akkor olyan 1500 körül fogok enni. Azt lehet tartani. (most is sokat eszem, fél kg halat/tengeri herkentyűket naponta)
2017. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1300 kcalt eszem

-25 kilo:) még 7 kilot szeretnék fogyni. Megy is legele

2017. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

160cm magas vagyok, kezdő harmincas nő.

62 kilóról indultam, kb. napi 1200-1300 kcal-lal fogytam. (Sokat.)

Most 1300-1500 közt tartom a súlyom. És változó, hogy éhes vagyok-e, unalmamban vagy ha egész nap ülök és gépen dolgozom, akkor én is éhesebb vagyok, ha aktívan töltöm a napot, akkor nem. Tipikusan az agyamnak kell a kaja, nem a testemnek.

2017. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
54%

Nekem konkrétan az éhséget csökkenti le, ha sétálok 1-2 órát, nem az unalomevést (olyanom nincs is, megszokásból vagy élvezetből előfordulhat, de ez ellen lehet küzdeni. a falkaparó éhség ellen nehezebb és semmi értelme, ha sikerül, mert másnap úgy ébredek, mint akin átment egy úthenger és ennyit nem ér a további fogyás).


Kérdező, pedig egész jókat eszel, de lehet, hogy ez neked mégsem az ideális. Vagy lehet, hogy rosszul osztod el.

Speciel én tudom, hogy mi a leglaktatóbb ételem s ha igazán jót akarok, arra fókuszálok. A makrók is igen fontosak, ma pl. magasabban áll a ch (ami nálam automatikusan emeli a kalóriabevitelt, nem tudom ellensúlyozni, mert akkor éhezem), de néha ilyen is kell s vigyáztam, hogy jó nap legyen, ha nem is a legszigorúbb. Az majd holnap jön. S úgy tudtam vigyázni, hogy az elosztást módosítottam. Egyéni dolgokba nem akarok belemenni, de bizonyos ételekkel jóval kalóriadúsabb étkezésekre van szükségem ahhoz, hogy ne éhezzem. Így ilyen ételek jelenlétében kevesebbszer eszem. Van, aki egyszerűen nagyobb térfogatot vagy több rostot alkalmaz, nálam ez nem sokat ér.

2017. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

162 cm

61 kg-55 akarok lenni mert azert izmosabb vagyok

1300 koruli a kaloria

feherje 110 koruli

szenhidrat max 60-ig

zsir is ugy 60 korul

heti 2x sulyzos edzes terembe masfel ora utana 15 perc gyors futas melegitoben

otthon sulyzos edzes kb 30-45 perc,utana taposás melegitoben 15 perc

es + heti 2-3x kisebb edzesek mint pl csak has edzes vagy csak fenek es utana 15 perc taposas szinten melegitoben

edzesek elott iszok egy löttyöt ami felporget es emeli a testhőt tehat izzadok rendesen

es ehes nem vagyok,napi 5x eszek

2017. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!