Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudnátok írni kalória és...

Tudnátok írni kalória és szénhidrát szegény laktató főtt ételt?

Figyelt kérdés
Rizs-zöldség-csirke kombót ismerem. Napi 1300kcalt viszek be . Nem rég kezdtem és nem igazán tudok ilyen ételeket , böngészgetni meg nagyon nincs időm.

2017. márc. 2. 14:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%

beírod a googleba is ezer kijön

meg a rizs, zöldség, csirkét is meg lehet csinálni sok féleképpen

2017. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Sokat segítettél a "sokféleképpen is meglehet csinálni" , illetve a "beírod google-ba" kommenteddel..🤔

Leírtam nincs időm neten 500 receptet végignézni mihez mi kell és mennyi, meg hol tudom beszerezni a "spécibb" alapanyagokat. Plusz olyan érdekel, amit otthon sokat készít el valaki , tudja finom-e , tudja miből mennyi kell pontosan, és valóban jól lakja-e az embert. De azért köszi.

2017. márc. 2. 15:08
 3/20 anonim ***** válasza:
Várj csak! Mindjárt meg is csócsálom neked! Jó???
2017. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Aki a kérdésemre, a kiegészítő infokkal nem tud használható választ adni, INKÁBB NE ÍRJON. Köszönöm! 👏 (Google-s tanácsokra sem vagyok partner. )
2017. márc. 2. 15:26
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

tepsiben sült csirke esetleg egy kis bacon-el betekerve es sajt ra vagy sütőzacskos csirke

serpenyőben sült csirke

igazabol ilyen mit tudom en 20 fele hozzavalos receptek nem eppen dietasak es kaloriaszegenye

legjobbak a natur dolgok

pl egy kis sült csibe fuszer es kesz mehet a sütőbe

tehat az egyszeru dolgokban van a megoldas

ahhoz keves idő is kell

nem kell ezt tuldramatizalni,natur hus es kesz

en sosem olvastam recepteket,csak fejben gondoltam ki nos megcsinaltam

nem ettermi kajarol van szo

2017. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az életben nem fogsz lefogyni, ha még arra is lusta vagy, hogy kikotord magadnak egy KalóriaBázisból, hogy milyen kajákat akarsz enni!!!
2017. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kaloriabazison vezetem a "naplomat", de nem tukrozi a valosagot a legtobb fott etel kaloriamennyisege abban az adatbazisban, plusz ird be , es valaszthatsz 80 fajta azonos nevu etel kozul, es te pedig lusta vagy olvasni? Mint irtam; ha nem a kerdesre valaszolsz, vagy bunkozol, lepontozlak , ha ez sem eleg jelentelek spam-kent. ☝👋
2017. márc. 2. 18:38
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

a kaloriabazis jo de ott nem erdemes egesz fott etelt beirni

hanem merd le az alapanyagokat es ugy ird be nyersen,ugy mar jol fog kijonni

2017. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen , csak minden nap ezeket kiszámolni és méricskézni....agybaj. :) azért gondoltam, írnak páran az általuk összeválogatott alapokból főzött ételt, amit nem grammonként hanem pl kanál-bögre mértékben megtudnának állapítani/adni. Tényleg nincs időm hétközben erre. Ugyan azt pedig nem akarom enni minden nap előre kiszámolva. :)
2017. márc. 2. 20:27
 10/20 anonim ***** válasza:

hat en olyasmit nem szoktam csinalni amihez igy bogre kell meg kanal stb

egy a protein :D

de egyebkent a csomagolasrol pl 200 grammos valami es elfelezem azt tudom h 100 gramm

de olyan etelt nem csinalok amihez bogre vagy kanal a merőeszkoz

zsiradekot az szemre mérem ki csak

2017. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!