Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Megálltam a fogyásban. Mit...

Megálltam a fogyásban. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hete kezdtem el fogyókúrázni és ezalatt fogytam 3-4 kilót. Azonban másfél hete nem történik semmi. Normális adagokat eszek, kalóriát számolok, beviszem a szükséges fehérjét és nem fogyasztok cukros ételt/italt sem. Ezek mellett 2x tornázok és 2x cardiozok egy héten. Régebben gondok voltak a pajzsmirigyemmel illetve még mindig a hormonháztartásommal. Elképzelhető, hogy ez az oka? Mit tanácsoltok? Volt már valaki ilyen helyzetben?

16/L 157 cm - 69 kg



2017. ápr. 4. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tul sok zsirt eszel?
2017. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt is karban tartom, hogy sose lépjem túl :/
2017. ápr. 4. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit és mennyit eszel?
2017. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ennek milliónyi oka lehet.

Egy diéta/fogyókúra során szinte borítékolható,hogy lesz stagnálás.

pl.Nekem 3 hét után volt 1-2 hét amikor meg sem mozdult.

Az is lehet,hogy túl keveset eszel és kezd lassulni az anyagcseréd,az sem mindegy a makróid milyenek.

Ezeket mind tudni kellene.

2017. ápr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen annak aki próbált segíteni, de sajnos vérteszt kimutatta, hogy újra előjött a problémám a pajzsmirigyemmel. Erre az orvosom írt egy gyógyszert. Addig nem tudok mit csinálni, ha minden rendben lesz, NORMÁLISAN elkezdem újra. Köszönöm mégegyszer! :)
2017. ápr. 5. 19:55
 6/8 A kérdező kommentje:

De ha bővebben érdekelne valakit:

Napi 1200 kaloriát viszek be, amit nem lépek túl.

Kerülöm a zsírt, a szénhidrátot, a cukros dolgokat.

Az étrendemben szerepel a zöldség és a gyümölcs is.

Napi 1,5-2 liter vizet fogyasztok.

Mellette edzek is.

(de amint említettem egészségi problémáim is akadnak)

Remélem megoldodik. :)

2017. ápr. 5. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pont a pajzsmirigy problémád miatt gondolom,hogy meg kellene találnod a megfelelő étkezést mert a kialakulásának is ez az oka 80%-ban,a rossz életmód.

Pajzsmirigy alul működésem volt évekig,egy ideig szedtem a gyógyszert aztán egy ponton tovább nem voltam hajlandó.

Rengeteget olvastam,érdeklődtem a témában és én saját magamnak összeállítottam nem kevés idő alatt az étrendemet.

Ennek már közel 4 éve és pajzsmirigy probléma sehol.


Az étkezésed a leírtak alapján sajnos nagyon nem jó.

Egyrészt az 1200 kcal nagyon kevés.

Írtad,hogy kerülöd a zsírt,a ch-t...nem tudom ez pontosan mit jelent,de kerülni nem kell őket, a ch-t semmiképp,meg kell válogatni,hogy milyen ch-t viszel be,mikor és mennyit,a zsírra ugyanez vonatkozik.

2017. ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak! Megpróbálom megváltoztatni és egy egészségesebbet létrehozni. Ez számomra sok segítség!
2017. ápr. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!