Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megálltam fogyásban! Hogyan...

Megálltam fogyásban! Hogyan tudnék újra kilókat leadni?

Figyelt kérdés

Tavaly kb. ugyanekkor kezdtem el fogyni alacsony glikémiás indexű ételek fogyasztásával. Igaz,gyerekkorom óta vegetáriánus vagyok,így azon belül is húsmentes ételeket fogyasztottam.

67 kilóból sikerül 52-re lefogynom.

Az első hónapokban volt,hogy hetente 2 kilót is leadtam, majd később ez csökkent heti 1 majd tartósabb ideig heti fél kilóra.

Nem szerettem volna itt abbahagyni,hiszen a 152 centimhez még legalább 5-10 kilót szeretnék fogyni, de most egy ideje leálltam a fogyással.

Kb. 3 hónapja ugyanannyi a súlyom.

Ugyanúgy étkezem,mint ahogy egész idáig, de az anyagcserém is újra nagyon rossz lett.

Mit csinálhatok rosszul?

Hogy tudnám újra beindítani a fogyást?



2017. jan. 7. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben a módszerben ennyi volt. Számold a kalóriákat, az biztos módszer.
2017. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az alacsony glikémiás indexű ételek általában alacsony kalóriatartalmúak is.

Bár nem minden esetben, mert pl. a dinnyére mondják,hogy alacsony a kalóriatartalma a magas víztartalma miatt, viszont a glikémiás indexe magas,hiszen rengeteg cukrot tartalmaz ami hirtelen emeli meg a vércukorszintet.

Most számoltam ki, általában 800-1000 kalóriát szoktam enni egy nap.

2017. jan. 7. 22:46
 3/6 anonim válasza:

Szerintem 800-1000 kalória még 52 kilóhoz is brutál kevés.

Lelassult az anyagcseréd minden bizonnyal. 1-200 kalóriával növeld a kaját és kezdj valamit mozogni, akár minden nap.

2017. jan. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

800-1000 kalória nagyon kevés.

nem említed a mozgást.

egyél többet (!!!!) és mozogj többet (lehetőleg aerob és súlyzós edzések kombinálva), garantáltan újra beindul a fogyás.

2017. jan. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem kéne már fogynod, max ha az alakoddal nem vagy megelégedve, akkor testkompozíció váltást... de 40kg osan már a menstruációd is le fog állni...

Kérlek írd le az étrended, anélkül nem tudjuk megmondani, mi nem jó...

Ui.: vegan vagyok szóval én nem fogok papolni a vegaságod ellen.

2017. jan. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor ismertetem az étrendemet.


Reggeli: egy börge meleg tej + 1-2 kocka 70%-os étcsokoládé


Ebéd: zöldség krémleves (padlizsán,cukkini,póréhagyma,sütőtök) sűrítés nélkül, tehát nincs benne se habarás se keményítő + néhány "törés" rozscipó.

Ebéd után: gyümölcs (alma, körte vagy pomelo), utána zöld tea


Uzsonna: 1-2 marék mandula


Vacsora: ilyenkor eszem fehérjét. Általában zöldséges omlett, tükörtojás paradicsommal, olvasztott sajt zöldségekkel.

Vacsora után: egy bögre zöld tea

2017. jan. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!