Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7kg szeretnék fogyni 3 hónap...

7kg szeretnék fogyni 3 hónap alatt. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2.5 kg sikerült fogynom de több nem megy.
2015. jún. 9. 17:22
 1/7 anonim válasza:
33%
Zabálj kevesebbet, mozogj többet.
2015. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%
#1 ez ám jó indulatú tanács pasztmek......
2015. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
38%
Nem jó indulatra van szüksége, hanem fogyásra.
2015. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
korlátozd a kalóra és szénhidrát bevitelt egyaránt, kevesebb cukor liszt stb. üditőket felejtsd el, ne egyél 5 után mozogj naponta és megy az :)
2015. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
25%
#3 Tudom mire van szükség a fogyáshoz ugyanis 15 kg fogytam eddig :@ és nem arra van szükség hogy bukózz a másikkal.
2015. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok fehérje, kevesebb szénhidrát, abból is inkább a lassú felszívódású (durum tészta, tönköly és teljes kiőrlésű lisztek előnyben). Ha kalóriát számolsz akkor a kalóriabázis programot javallom és állítsd be 1500 kcal/ nap azon belül 50% ch, 35% fehérje és 15% zsír. Biztos tudod hogy cukor kiiktatva, krumpli minimális illetve a hüvelyesekből is. Igyál Zöld teát, gyömbért, fahéjat, fokhagymát, chilit, zöldfűszert használj bátran. Este ne fogyassz szénhidrátot csak egy salit és fehérjét. Pl. Paradicsom, hagyma, mozzarella bazsalikomosan. Zöldség korlátlanul, gyümölcs délután kettőig. Edzés után feltétlen fogyassz vagy fehérje port ( Biotech Usa Iso Wheyt javallom neked) és hozzá két evőkanál zabpelyhet vagy ha nem szeretnél vagy nem használsz fehérje port akkor fehérje és szénhidrát valamilyen formában. Ha teljes életmód váltásba kezdenél pl Paleolit diéta menj el egy Reform üzletbe, ha csak egy kisebb módosítást szeretnél akkor ezeket fogadd meg. Ne feledd attól mert diétázol nem kell semmiről lemondanod!!! ;) variálj, hogy egészségesebb legyen mint amilyen alap járaton és minden rendbe lesz :)) remélem tudtam újat mondani és tudtam egy kis támaszt nyújtani. Pusza és kitartást!!! Sose add fel még ha jön(nek) a mélypont(ok) akkor se.
2015. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy értelmesen válaszoltàl
2015. jún. 18. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!