Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék 1 hónap alatt...

Szeretnék 1 hónap alatt fogyni amennyit lehet, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Nem csodát várok, mielőtt valaki támadna! Csupán szeretnék annyit fogyni amennyit csak lehet ennyi idő alatt. De nem igazán tudom hogy álljak neki... Kardio is kell de erősíts is... Akkor a zsír felett lesz az izom? Kell a szénhidrát is de ne egyél kenyeret, ha ch csökkentettet eszel az nem teljes kiőrlésű és még sorolhatnám. Sosem csináltam még ilyet, szeretnék teljesen áttérni egészségesebb életmódra de nem tudom hogyan kezdjek neki. Örülnék, ha valaki tisztázni tudná a dolgokat nekem, mert elég nagy a káosz bennem ezzel kapcsolatban. :)
2014. aug. 24. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A maximális fogyásnál, a hatalmas kalóriadeficitnél veszélybe kerülnek az izmok, de hát valamit valamiért s azért ekkor is lehet tenni valamit, nem is keveset, a (kalóriát leszámítva) megfelelő étrenddel.

Úgy emlékszem, itt egész értelmes dolgokat írtak:

[link]


De ha nincs rá valami extrém komoly okod, inkább ne koplalj. Izmosodást pedig természetesen ne várj, arra a tömegnövelés való, nem a fogyás, pláne gyorsan, amikor több izmot vesztesz, mint a rendes szálkásítás esetében.


A szénhidrát nem eszenciális, abból nem kell sok (persze mit nevezünk soknak. a mai modern ember rengeteget eszik belőle, s a fogyókúrázók is előszeretettel alapoznak szénhidrátbombákra, persze sokan nem). Valamennyi szénhidrát azért kell, különben zombi leszel, de ez emberfüggő, s aki olyan fajta és megszokja, az szinte nullával elvan, bár én azt se tartom egészségesnek, igaz, nem értek hozzá, mennyire jó tablettákból bevinni egy csomó mindent...


Vagy ketogénezhetsz, az jól végezve védi az izmokat, könnyebb a nagyobb kalóriadeficit tartása, egyesek nemcsak szálkásítanak, de még tömegelnek is vele, mert a hormonszintek miatt égetni szereti a zsírt, nem raktározni. Persze ha nem bírod a durván zsíros étkezést és a nagyon kevés szénhidrátot, akkor ez nem neked való.

2014. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát...Eléggé zavaros volt az irásod is.Nem igazán értettem a lényegét, de sebaj. Először ird le magadnak azokat az ételeket, nyersen, főve, sülve, amiket szeretsz, amiket álltalában eszel, beleértve édesség, nasi is.Italokat is.Mindeniket csoportositsd(zöldség, gyümölcs, hús, leves, főzelék, édesség, stb).Amikor megvagy vele akkor ird le ide is, ha nem esik nehezedre.Aztán Néhányat belőle kihúzunk és helyettesitsük mással, amit szintén megtudsz enni, és párat közülük kiemeleünk amire jobban figyelj, pl.miből ehetsz bármikor, miből ehetsz nagyon keveset stb stb.)Nem Norbi vagy testvérei diétája, én igy kezdtem, és igy is folytatom:-) Nem erőltetek le a torkomon olyat ami nem az inyemre való:-) A sport rendkivül fontos az egészségünknek, úgyhogy mindennapi tevékenységünkbe belekellene hogy férköztessük.Legyen az ugrabugra, hullahopp, görkorcsolya, bicikli vagy fittness terem.
2014. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van egy turmix italpor féleség. ha csak azt iszod egy hétig, semmi mást nem eszel, akkor 5-6 kg lemegy. egy hónapig nem tudom mennyire bírnád ki csak turmix italt inni éjjel-nappal.
2014. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!