Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez hizlal? Mennyit ehetek,...

Ez hizlal? Mennyit ehetek, hány kalóriát?

Figyelt kérdés
Ha egy nap nagyon sokat eszek,másnap meg semmit.(nekem igy állt be kényelmesen ,vagy eszek rendesen vagy inkább el sem kezdek enni:D)Egy nap bevihetek 1800kalóriát vagy az hízáshoz vezet,ha 171cm/50kg/N vagyok? Vagy mennyit ehetek,kevesebbet?

2017. júl. 11. 08:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ah így már más, de fogalmam sem lehet, hogy neked mennyi kell. Te számolsz, neked kell jobban tudnod, tapasztalás útján, más megoldás nincs.
2017. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ez a fajta táplálozás szerintem eslősorban súly ingadozáshoz vezet. Nem attól fogy le valaki ha koplal ez hatalmas tévdés, ha valaki nem eszik megfelelően csak súly növekedést fog elérni mivel a szervezet nem tudja mikor jut legközelebb tápanyaghoz így raktározni kezd. A legoptimálisabb étkezés a napi ötszöri, persze ez tápanyagban gazdag étkezést jelent. Sok zöldség, gyümölcs, rost stb... Az egészséges életmód a legjobb életviltel, nem kell éhezz mégis egészséges, energikus és jó formában leszel. Valamint a mozgás is elengedhetetlen. Azt mondják, hogy nyugalmi állapotban (ha egész nap meg sem mozdul az ember)1400 kalóriára van kb szüksége egy nőnek. Szóval én azt javaslom nézz utána az egészséges táplálkozásnak és felejtsd el az eddigi életviteled ha jót akarsz magadnak! Remélem tudtam segíteni :)
2017. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

De, koplalással mindenki lefogy, ez követi a természeti törvényeket és minden kísérlet ezt hozza, nem tudunk fényből élni.

Mindenkinek más az optimális, kinek a napi 6-8, kinek a napi 1 étkezés, fogyáskor főleg fontos, hogy ne azt a számot alkalmazzuk, ami mellett éhezünk remek étrend s megfelelő mennyiség mellett is. Egyesek jól bírják a heti egyszeri 36 órás böjtöt is, de az már kezd necces lenni, általában jobb a rendszeres étkezés.

2017. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nyilván ha valaki nem eszik egy hétig akkor a szervezet elkezdi "magát" emészteni de először nem a zsír fog eltűnni hanem az izom ez az egyik a másik pedig az, hogy nem az a jellemző hogy valaki folyamatosan fent tudja tartani azt a tendenciát, hogy koplal. Inkább az a jellemző, hogy megpróbálja, de aztán annyira éhes lesz, hogy elkezd szó szerint zabálni ahogy a kedves kérdező is tette egyik nap keveset eszik másnap pedig elmondása szerint bevisz több ezer kalóriát, ez sajnos nem a tartós súlymegtartás illetve súlyvesztés titka.
2017. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha az ember zabál, az már nem a koplalás, de igen, gyakran beleesnek ebbe. Kitartó koplalással viszont lefogy az ember, sok zsírt veszt (lehet, hogy ez egyéni is, de a test túlélésre játszik, nyilván bontja a zsírt) és természetesen izmot is. Nincs olyan, hogy az elején heti több kiló izmot veszt az ember, zsírt pedig szinte semmit, ennyire nem vagyunk evolúciós zsákutcák, sőt, az ember eléggé sokáig bírja sok más állathoz képest s elég nagy szabadsága van étel terén is.
2017. júl. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Úgy tűnik értesz azért az egészséges életmódhoz! Nem értem miért próbálod bele súlykolni, hogy koplaljon. Hiszen te is tudod, hogy nem egészséges! Az egészséges rendszeres táplálkozással sokkal többre menne! És még az alakja is szép lenne! Kedves KÉRDEZŐ ha bármibe tudok segíteni kérlek írj privátban, bármikor szívesen segítek! De megkérlek ha jó jót akarsz magadnak ne folytasd ezt az életmódot nem vezet jóra!

Remélem tudtam segíteni!

2017. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!