Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 900-1000 kalóriás étrenddel...

900-1000 kalóriás étrenddel lefogytam és a riadalmakkal ellentétben nem híztam vissza, akkor mások miért ijesztgetik az embereket, hogy vissza fogják hízni?

Figyelt kérdés
90-ről 65 kilóra fogytam, szép alakom lett, nem érzem, hogy szétfolynék, feszesnek érzem magam. 1 hónapja hagytam abba, visszajött 2 kiló (raktárak, víz gondolom) és azóta (3 hete) semmi. Akkor mások miért riogatják az embereket, hogy jaj 1000 kalória kevés ez éhezés, vissza fogod hízni a dupláját...Miután abbahagytam a diétámat nem tértem vissza a régi életmódomhoz, egészségesen táplálkozok, de 2000 kalóriára felnyomtam és minden nap nasizok valami kis csokit vagy cukorkákat.
2017. júl. 21. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én évek múlva szedtem vissza. Egyszerűen beleuntam hogy nem ehetek normálisan , mindig kompenzáljak, mindig a kaján agyaljak, hogy én nem zabálhatok be egy szülinapon mint a többirk. Mindig csak a lemondások. És sokkal több lettem mint eredetileg. Most nincs lemondás csak kiegyensúlyozott étrend. Nincs éhezés és fogyok.
2017. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!