Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogyhatok le? Nektek...

Hogyan fogyhatok le? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

17/lány

166cm vagyok és 57kg, ami a normális kategoria, de én annyira rosszul érzem magam a bőrömben, hogy egy éve nem járok sehova, alig beszélgetek valakivel szégyenlem nagyon hogy igy nézek ki.

A kilók annyira nem érdekelnek, de tudom, hogy alapból vékony alkat vagyok és elszomorodom mostmár ha a tükörbe nézek.Semmi kedvem farmert meg ilyesmiket huzni, mert csak elsirnám magam. Ott tartok hogy már a barátaimmal se beszélek, és jön a suli és egyszerűen nem akarok ilyen testel kimenni a házból.

Már egy és fél honapja 1200-300kcal-t eszek és szoktam bent edzeni és este kijárok futni(az legalább jó érzés ha futhatok, főleg ha nem találkozom senkivel). Édességeket azelőtt se ettem nagyon, most pedig egyáltalán nem eszem. Talán a rendszertelenség és a mozgáshiány miatt hiztam meg, nem tudom pontosan, de ez is idegesit mert nem ettem sokkal többet.

Mit kellene csináljak még?Ne értem hogyha megvan a deficit akkor miért nem fogyok?

Nem baj ha nem kapok rá értelmes választ, mert már az felszabadulás hogy kiírtam magamból, habár elég összevissza lett.



2017. aug. 19. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb jóindulattal mondom, hogy keress egy jó pszichológust, mert komoly gondokkal küzdesz. Fogyásra nincs szükséged.
2017. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sajnos így voltam én is. El kellett teljen elég sok idő ahhoz hogy rájöjjek hogy ha már nincs meg amit a legjobban szeretnék ( és nekem a 60kg volt a cél!) legalább legyek boldog. Aztán már buliztam, a hobbimnak éltem és egézségesen étkeztem de már nem érdekelt hogy fogyok e vagy sem. És most 58kg vagyok és ezt se vettem volna észre ha nem kellett volna megméreckednem a munkám miatt. Még idén szeretnék elkezdeni valami sportot hogy nézzek is ki valahogy... az uszást gondoltam... szerintem neked is sikerülni fog meglátod.
2017. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezd el súlyzós edzést csinálni. Ezzel izmosodsz és szép vonalaid lesznek. A te esetedben pont az a baj, hogy zsíros vagy. Ha izmos lennél, akkor 60 kilósan is nagyon jó alakod lenne. Írd be Google képkeresőjébe hogy "60kg vs 60kg" és meglátod, hogy miről beszélek.
2017. aug. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
azért nem fogysz mert alapból egy hájas gci vagy
2017. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!