Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le 6 kg-t?...

Hogyan fogyhatok le 6 kg-t? Nektek milyen módszer vált be?

Figyelt kérdés
Jelenleg 54 kg vagyok (tudom,hogy nem sok) de szeretnék fogyni,utána meg izmosodni ( picit "tunya" vagyok). Számomra Nina Dobrev alakja a cél. Könnyen fogyok és kb. év alatt szedtem fel 4 kg-t tehát lassan hízok,viszont nincs különösebb motivációm a fogyáshoz csak szeretnék vékonyabb lenni ,mert jövőre új suliban kezdek de sosem sikerül rászánnom magam,vagy ha el is kezdem a diétát és sportolást akkor egy idő után abba hagyom.Mit tehetnék?Nektek mi vált be?

2016. okt. 16. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem alap a helyes táplálkozás és a sport és nálam az számít kilengésnek, ahogy az átlag ember eszik. Magam miatt csinálom, nem másnak akarok megfelelni.
2016. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pont 6 kilót fogytam, se nem diétáztam, se nem sportoltam, csak sokat dolgozom, sokat stresszelek, rendszertelenül eszek, és gyógyszereket szedek. Tádámm. :D

Ha egészségesen akarsz fogyni, akkor bizony nincs más megoldás, mint kitartóan diétázni és sportolni rendszeresen. Próbáld meg élvezni, ne kényszerből csináld, és akkor nem unod meg.

2016. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány centihez akarsz 48kg lenni?


Egyébként meg előbb izmosíts, azután szálkásíts le.

2016. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
162cm.
2016. okt. 16. 16:03
 5/6 anonim válasza:
Ms anorexia
2016. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem agyaltam rajta csak nekialltam. Belottem a kajat, 1-2 napra elore megfoztem, felosztottam adagokra, megettem. Konditerem, edzesenkent izomcsoportokra bontott szabalyosan vegzett gyakorlatok. Az abbahagyas ellen, sajnos csak azt tudom javasolni, hogy ne hagyd abba, akaratero, ennyi. Sajnos nem tudok adni belole, pedig szivesen megtennem. Ne a fogyas legyen a napi fo teendod. Foglald el magad.
2016. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!