Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Súlytartásnak mehet az 1700...

Súlytartásnak mehet az 1700 kcal, vagy sok ilyen aktivitás mellett?

Figyelt kérdés

168 cm, 50 kg vagyok és 15 éves

Légyszíves ne azzal gyertek, hogy híznom kellene, hanem a kérdésre válaszoljatok

Online kalkulátorok szerint 1610-1645 kcal között kéne ennem súlytartáshoz, ülő életmódhoz

Az aktivitásom a következő:

Suliba járok, odafele van hogy visznek, van hogy busszal, ami összesen 15-20 perc séta, haza mindig busszal jövök. Van heti 3 tesióránk, meg ugye az órákra is mászkálunk a termek között. Délután van hogy elmegyek boltba vagy valahova, de ez nem mindennapos.

Így hízni fogok 1700 kcallal, vagy mehet?



2017. aug. 31. 19:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és minden nap nyújtok a combomra (spárgához) ~40 percet, a hátamra negyed órát
2017. aug. 31. 19:31
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan mehet az 1700. Kevesen gondolnák, de a szellemi aktivitáshoz is kell energia. És figyeld magad! Nem naponta, hanem havonta. Ha elmozdul a súlyod valamelyik irányba, akkor korrigáld a napi mennyiséget 100 kalóriával. És az 50 kilogramm tényleg nagyon az alsó határon van. Vigyázz, hogy ne legyen kevesebb!
2017. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk egy kis mozgásba nem halnál bele, nagyon jót tesz, nem csak hízás miatt van rá szükség. Ilyen hülyeségeket felesleges számolni hogy az iskolában termek között sétász.
2017. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
en 172cm vagyok es ugyanez! 1700kcalt eszem es annyit csinalok amennyit te (en nem nyujtok) es nekem ez a sulytarto kcalom,es nem is hizok de mar nem is fogyok ezzel ugyh nyugodtan:)
2017. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jónak tűnik, de természetesen fogalmam sem lehet az anyagcseréd sebességéről. Az online kalkulátorok mindössze tippelni tudnak, többszáz kcalt lazán tévedhetnek bármely irányban. Van, aki ilyen számokkal s aktivitással hízik ennyi mellett, más fogy. Nagyon messze szerintem nem lehet a kalóriaigényed az 1700 kcaltól, de ki kell tapasztalni.


Mozogni természetesen egészségesebb lenne.

2017. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sportolok, (heti minimum egy, nyáron így hogy volt időm, négy) óra jóga, nem a legkönnyebb gyakorlatok, erősodtem és nyúltam is tőle sokat, de azt külön számolom, ezért nem írtam oda.
2017. aug. 31. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért híznál? Attól, hogy valaki normális étkezés mellett (ami simán mehet 1900-2000 kalóriáig is) nem mozog sokat, még nem fog feltétlenül hízni. Ha ez így menne, mindenki gurulna már 12 évesen.
2017. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző, a 2000 kcal sokaknak fogyókúrás szint :) Amúgy igazad van, van, aki nem hízik akkor sem, ha túleszi magát, de a többség azért igen. A kalóriatöbblet mindenképpen lerakódik, csak nem mindenki éri el a többletet olyan egyszerűen, hogy többet eszik.
2017. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!