Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HELP! Ilyen "aktivitás"...

HELP! Ilyen "aktivitás" mellett mennyit kell ennem ahhoz, hogy fogyjak még 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Ha eszek naponta 1300 kcal-t, akkor lefogyok?


Ez vagyok én: 170 cm, 64-65 kg, 26 éves lány.


Amúgy reggel éhgyomorral kocogok 1 órát átlagban (de ma pl 1 óra 26 percet kocogtam).


Ehetek úgy 1300-1400 kcal-t, ha délutánra is beiktatok plusz 40 perc kocogást?


Az már sok kaja lenne akkor? Hogyan csináljam?


Kérlek segítsetek! Néztem az orvoslexikonban a kalóriaigényt, de nem értem. Szóval mennyi kcal-t egyek akkor?


2011. szept. 9. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Te se vagy 100as............
2011. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális választ várok...
2011. szept. 9. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Az orvosi lexikon szerint ahhoz, hogy életben maradj (azaz a szived müködjön, birj lélegezni), NAPONTA 1462.80 Kcal szükséges.

Ahhoz, hogy a súlyod nem változzon, 2267,34 Kcal szükséges, ahhoz, hogy heti fél kg-ot fogyj, 1717,34 Kcal.

2011. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BB30+ válasza:

Szia!


Próbálok segíteni. Nem ismerem a genetikádat, milyen csontozatúak közé tartozol illetve molettság tekintetében sem mindegy hogy szálkás fajta, vagy a könnyen hízó pufi kategóra.


A reggeli futás tökéletes, nagyon jó, ha nagyon tuti akarsz lenni heti 3x iktass be délutánra 1-1,5 óra kondit.


Kajában a beviteli mennyiség akár jó is lehet, de ez a genetikád és szevezeted reakciója alapján derül ki. Elvileg elmehetnél 2000-3000kca-ig is persze a nagyon nemindegy hogy szemetet eszel-e vagy minőségi kaját.


ha komolyabban érdekel a dolog, írd le mit mikor és mennyit szoktál enni és milyen típusu kajákat (pörkölt, kenyérfélék, rántott husok, tészták, stb), milyen típusu a tesztalkatod és hogy bírja a gyomros, a fittséged és a szervezeted a fent említett életmódot.


Egyet tudnod kell. Ez életmód, viszont kellemessé is lehet tenni, nem véres izzadsággal leadni 1-2 kilót.

Ami tuti kőbevésett. heti 1-1,4 kilót érdemes fogyni ZSÍRBÓL, mert ennyi tud a szervezet egy hét alatt elégetni, ha rá van kényszerítni!

Amit kerül, a fehér kenyér, liszt, cukor, so, olaj.


Komolyabb tanács a kérdések megválaszolása esetén

molnarbalint@yahoo.com


Akár képet is küldhetnél a fizikumod miatt.


Üdv

2011. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A testsúlyod az egészséges kategóriába esik. (Ezt okos doktorbácsik találták ám ki, nem én). Lehet hogy nem fogsz a Cosmopolitan címlapjára kerülni, de normális, egészséges alkatod van.

Tehát szerintem csak sportolnod szükséges, és ne egyél gyorskaját, meg ne igyál cukros lötyiket. Ennyi, de gondolom másokhoz hasonlóan te is inkább csontkollekció akarsz lenni, ahelyett, hogy mondjuk egészséges legyél...

2011. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!