Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Létezik, hogy ennyi kaloriat...

Létezik, hogy ennyi kaloriat megettem?

Figyelt kérdés
3 lidl sajtos zsemle, ir vajjal megkenve, kolbásszal,paprikaval, kis feta sajttal. Összeszámoltam elv ez 1500+ kcal. Akkor most este fel ora alatt betoltam az egesz napi kajámat? :o
2017. okt. 20. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan így történt. Ezek kalória dús kaják. Vagy mit gondoltál, az átlagember a fürdővíztől hízik?
2017. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Maga a 3 sajtos zsemle 450-600 kcal, nem beszèlve arról hogy egyszerű CH, èrtelme sok nincs. A vaj tömèny zsír, kolbàszok is erősen zsírosak. A paprika okès meg a feta, bàr az is erősen zsìros, de legalàbb fehèrjedús. Egy csalònapnak elmegy, màsra nem jó.
2017. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ettem mostanávan ilyeneket és meglepödtem ,hogy ennyi kcal van benne. Én kilo zöldséget, turot,hust megszoktam enni 1500 kcalbol nem 3 zsemlet durva, köszi a valaszokat
2017. okt. 20. 23:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiló zöldséget? Nyulak már előre köszönnek, ugye.

Azt nem értem, hogy eszel rendesen, jól esik, jóllaksz, utána meg elkezded számolgatni, hogy mennyi vajat kentél rá, meg mennyi egy zsömle, stb. Jó volt, egészségedre. A többi le van ejtve.

2017. okt. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!