Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ennyi kalória mellett nem...

Ennyi kalória mellett nem gáz, hogy megállt a fogyás? Meddig tarthat?

Figyelt kérdés
Alacsony kalória bevitelen leadtam két hét alatt 5kg-ot de kb 4. Napja megállt a fogyás. Nem eszek annyit hogy legyen mit tartalékolni,és már levittem 600kcal-ra+heti 1böjtnap ami 300 a joghurt italommal kávéval a víz mellett. Eléggé elvágja az ember kedvét ha így megáll...súlytartáshozennyi erővel ehetnék 2x Ennyit is.
2017. nov. 23. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit sem tudsz a fogyásról. Ha napi 600 kalóriát eszel, garantáltan fogyni fogsz, de elég hamar kórházban találhatod magad.
2017. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre teljesen jól vagyok (na jó este mar kicsit éhesen) ha rosszul lennék,szédelegnék változtatnék a fogyókurán. Szőlőcukor mindig van itthon ha lemenne a cukrom bar eddig nem. Multivitamint is nézek majd valamit...
2017. nov. 23. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

4 nap az semmi, még fel is mehet ennyi idő alatt a súlyod 1 kilóval, az sem jelenti azt, hogy nem fogytál. Sokkal többet ingadozik a testsúly, mint amennyit 4 nap alatt egészségesen fogyhat egy normál ember.


Szerintem egyél is kétszer ennyit, azzal is bőven fogyást várnék, ha nem, akkor mozogj is mellé, hátha begyorsul az anyagcseréd.


A koplalás erősen ellenjavallt.

2017. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A fogyas nem abbol all hogy nem eszek. Egyel kevesebbet mint annakelotte amikor elkezdted a fogyokurat, DE ne menj 1000 ala hacsak nem muszaj. Az Sem mindegy mit eszel de ez mar mas tema. Ha valoban jol akarod csinalni rengeteg info van az interneten hogy hogy fogyj ugy hogy kozben nem ajulsz el a buszon nem alszol el vezetes kozben. javaslom kutakodj, olvasgass.
2017. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!