Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jó ez az étrend? Elegendő...

Jó ez az étrend? Elegendő mellé a mozgás? 16/L 158/55 Fogyni szeretnék.

Figyelt kérdés

Étrend:

Reggel ¾ 7: egy kipoharas natur joghurt + 2ek müzli(egészséges, cukor nélküli fittnes müzli féleség, mindenféle gabonák, magvak vannak benne) + néha fél kk cukrozatlan kakaópor vagy fahéj, emellé egy nagy pohár(fél liter) zöldtea(cukor nélkül)

¾ 9: gyümölcs, pl fél alma, pár gerezd narancs, vagy ami van.

¾ 11: egy szendvics: tk, barna, magvas vagy ilyesmi kenyérféle, tehát nem a hagyományos fehérkenyér + vaj vagy vmi szendvicskrém + 1 szelet sonka vagy szalámi vagy sajt és sok zöldség(paprika, paradicsom, uborka stb).

Fél 1: "diákcsemege", tehát olajos magvak és aszalt gyümölcsök, ebből egy kis marék vagy fittnes cukormemtes müzliszelet.

3-kor(ilyenkor ebédelek): sovány hús/hal + saláta vagy párolt zöldség, néha egy kevés (2-3ek) gabonaköret pl barna rizs, hajdina stb, de ilyenkor kevesebb hús. Vagy vmi főzelék, leves.

5-kor: túró, cottage cheese vagy ilyesmi + nyers zöldség, de van, hogy magában csak zöldséget eszem.


Mozgás:

Heti 2-3 karate edzés + heti 3-4x edzek itthon(erősítés, helyben futás, lábemelések, hasprés).

Az edzések este 7-kor vannak. Karate másfél órás, az itthoni kb 1 órás.


Napi 2-3litert iszok, beleértve a teát is reggel és este is edzés után szoktam inni egy ugyanolyan zöldteát, mint reggel fél litert. A teán kívül csak vizet iszok.


Köszönöm.



2017. dec. 5. 23:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy heti 1x(vasárnap) egy étkezést kiváltok nasival és ugyanazon a napon vasárnapi ebédet eszem(ami hízlalóbb kaják általában, rántott cuccok, rakott dolgok, krumpli stb).
2017. dec. 5. 23:13
 2/5 anonim válasza:
0%
mondok valamiit! ne egyel egesznap semmit es akkor fogysz en 74 rol kezdtem es most 60 vagyok 176cm magas vagyok 14:f
2017. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 utána nyilván meg szeretnél állni a fogyózásban, enni kezdesz normálisan, és akkorára hízol, mint egy elefánt. Ezt nevezik jojo effektusnak. Sok sikert!


Kerdező: szerintem jó az étrended, egészségesen eszel és sokat sportolsz! Csak így tovább☺

2017. dec. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+meddig szeretnél fogyni? 45kg-nál lejjebb ne menj☺
2017. dec. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebédnél ne legyen kevesebb a hús. Figyelj oda, hogy elég fehérjét vigyél be.

A diákcsemege nagyságrendekkel hasznosabb étel a bolti müzliszeletnél, még akkor is, ha az cukormentes.

A vaj jobb, mint a bolti szendvicskrém.

A zöld teából elég lenne napi 1 pohár (2-3 dl), mert gátolja a vas felszívódását, amiből egyébként is nehéz bevinni az ajánlott napi mennyiséget. Attól, hogy megiszol belőle 1 litert, nem biztos, hogy jobb hatása lesz. Ihatnál helyette/mellette gyógyteákat is.

2017. dec. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!