Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek átlagban mennyit...

Szerintetek átlagban mennyit ehetek? Feljött rám 2 kg nyár óta és nagyon zavar. Próbálok odafigyelni 1 hónapja jó lenne ha már elindulna lefelé.

Figyelt kérdés
Reggeli :2 tojásból rántotta vagy 2 abonett túróval éscsirkesonkával. Ebéd tonhal v csirke vmilyen zölddéggel brokkoli v jégsali. Uzsonna: 1 alma v körte. Vacsi: túró sonkával vagy cottage cheese. Ez igy jó hány kalória lehet? 1300 az alapanyagcserém.

2017. dec. 18. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyiségek nélkül nem lehet megmondani (túró - jó, de 10 dkg sovány vagy fél kiló zsíros? jó, sejtem, hogy az előbbi, de akkor is csak tippelni lehet), de nem tűnik soknak, hisz főleg fehérjét s zöldséget eszel, pici zsír, pici gyümölcs... Nagyon fegyelmezett s nem nagyon egyoldalú "fogyókúrás" étrend, ez így OK. Az alapanyagcserédet pedig valószínűleg nem tudod, ezt csak kitapasztalni lehet, de változik is.
2017. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
150 gramm zsírszegény túrót vagy cottage cheeset szoktam enni a lidlből veszem. Nem eszek sokat mégis híztam. Akkor mégis raktároz a szervezetem?
2017. dec. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!