Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 10-15kg fogyáshoz jó a LifeTIL...

10-15kg fogyáshoz jó a LifeTILT diéta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok, 18 éves, 170cm magas és 70kg. Folyamatosan híztam meg a hónapok során, 55kg-ról. Ennek egészségügyi és pszichés okai is vannak.

Túl vagyok minden vizsgálaton. Az endokrinológus szerint habár kisebbek a pajzsmirigy-lebenyeim, ez nem okoz jelenleg pajzsmirigy alulműködést.

Sok sikertelen diétán vagyok túl. A legnagyobb gond a kitartás hiánya, illetve a változatlan étkezés. Nem tudok egyszerűen csirkén, rizsen és zöldségeken élni, szabályosan megundorodtam tőlük.

Ezért gondoltam összeállított programra, ami talán motiválna és pontos irányelveket adna.



2017. dec. 29. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha életmódváltást értesz ez alatt, minthogy kb azt is jelent, akkor csak az jó. De ezt már biztosan tudod..
2017. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha szereted hogy minden elhízott, akaratgyenge híg ürüléknek le vagy hordva, akkor persze.
2017. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Személyre szabott étrend kellene neked (vagy mozogj rengeteget, valószínűleg az is segít, de ezt kevesen tudják összehozni).

Az én étrendemben a csirke és a rizs tiltólistás, a zöldséget sem vihetem túlzásba... Annyiféle diéta van, bizonyosan találsz jobbat - de még a tipikus testépítő étrendben sem kell egy szem rizs, egy falat csirke sem, ha nem akarod. Egyél más húst, más gabonát... Vannak lehetőségek. Ha fontos neked az élvezet és a siker, akkor erőltesd meg magad, legyél kreatívabb vagy legalább nézz receptoldalakat vagy kérdezz itt a gyakorin a testépítésben (vagy olvass vissza, milliószor kérdeztek már csirkerizst unó emberek s vannak ötletek).


Ha jó az étrended, a kitartással se lesz sok gond, hiszen élvezni fogod, de sokszor a kívánósságot is csökkenti a jó étrend, automatikusan, különösebb akaraterő nélkül le tudsz mondani előnytelen dolgokról.

2017. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók! Köszönöm a segítséget. Dietetikus állított össze nekem étrendet, de nem lett túl jó vége a dolognak :)

Azért gondoltam egy közösségre, mert talán motiváló lenne.

Kedves második! Azért remélem elsüllyedsz szégyenedben. Igen, van rajtam egy kis felesleg, ami nem káros az egészségemre, csak számomra van esztétikai negatívuma. Elhízva nem vagyok és soha nem voltam. A stílusod -vagy annak hiánya- azért elmond pár dolgot a hozzáértésedről.

2017. dec. 30. 08:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségügyi és pszichés okokra való hivatkozás csak arra jó, hogy ne valld be magadnak, hogy többet eszel, mint kellene. Ha több kalóriát viszel be, mint amit igényel a tested, akkor elhízol, ennyi. Egyél kevesebbet, nagyon egyszerű. A semmiből nem lesz háj, mert ha lenne, akkor a disznóhizlaldákban nem etetnék a disznókat, hanem egy pszichológus beszélne a lelkükre hogy hízzanak. Nincs menekülés, nincs diéta, ráolvasás, jósnő, egyszerűen nem kell annyit zabálni, kerülni kell a cukros, fehérlisztes dolgokat. Ma már van barna kenyér, cukormentes üdítő normális ízben, vagyis megoldható. Nem kell éheztetni magad, hosszú távon kell gondolkodni. Ha nem alakítasz a külsődön, akkor később nem lesz normális párkapcsolatod, emiatt bánatodban megint enni fogsz. ez egy rossz spirál. Légy a tested ura, ne már egy sütemény parancsoljon neked.
2017. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

“Kedves második! Azért remélem elsüllyedsz szégyenedben. Igen, van rajtam egy kis felesleg, ami nem káros az egészségemre, csak számomra van esztétikai negatívuma. Elhízva nem vagyok és soha nem voltam. A stílusod -vagy annak hiánya- azért elmond pár dolgot a hozzáértésedről.“


Te süllyedj el, csilagom. Én pont a lifetiltes hülyegyerek stílusára céloztam. Kicsit érzekeny vagy, még rám is, holott én nem bántottalak, téged az a srác 2 hét alatt pszichiátriára küld a sértéseivel. Jó lifetiltezést.

2017. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az egészségügyi dolgok terápia és műtétek sorozata. 3 hét kórházban fekvés hidd el, hogy meghízlalja az embert.

Nem eszek fehér lisztet se cukrot évek óta.

2017. dec. 30. 12:50
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom érted, hogy nem a fekvéstől híztál, hanem az az alatt felzabált ételektől. Az akaratgyengeségtől. Ha mindig csak magyarázatokat keresel meg indokokat arra, hogy letagadd a nyilvánvalót, akkor hamarosan csalódni fogsz magadban. Csak a jóindulat mondja: egyél kevesebbet. Annyi a titok.
2017. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a mennyiségben, hanem a minőségben keresendő a hiba, vagy a rendszertelenségben. Sokat abszolút nem eszek.
2017. dec. 31. 17:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csak CLA-t rendeltem tőlük. Pár napja szedem,de az étvágyam már csökken. Kollegám is dícsérte, ő is fogyott tőle.😊
2018. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!