Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat ettem ma? Nem számoltam...

Sokat ettem ma? Nem számoltam a kcalt😕

Figyelt kérdés

Egy evőkanál vegyes gabonapehely(mézes karika, csokis golyó, kukoricapehely) fél evőkanál tejszínhabbal.

5szem lays hagymás tejfölös chips.

2 harapás alma.

Egy pohár citromos tea, amiben volt cukor is.

Nem számoltam, de tudom, hogy ezek nagyon hízlaló kaják és össze ettem csomó sz@rt, mit tegyek?



2018. jan. 5. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyiségre és kalóriára is minimális.

Egy normális étkezésre való sem jön ki belőle.

Menjél orvoshoz, gondolom, anorexiás vagy.

2018. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha KOMOLYAN érdekel, akkor a kaloriabazis.hu oldalan ki tudod számolni.


De ez gyakorlatilag nem mérhetö mennyiség egyikböl sem, és kalóriaügyileg is érvényes, hogy minden a mennyiségtöl függ.


Ez összesek lehet vagy 100-200 kcal, ami az éhenhaláshoz is kevés, de emellett semmiféle használható tápanyag sincs benne.

2018. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Nagyjából kiszámoltam:


Ez összesen 122 kcal, van benne 1 gramm!!! fehérje, 5 g zsír, és 18 g szénhidrát.


Ez kalória szempontjából is igen kevés, de mivel gyakorlatilag semmi értékes anyag sincs benne, ezért ez sem számít.


Ha ez neked sok kajának számít, akkor sürgösen fordulj orvoshoz, mert ez igen masszívan anorexia, ami életveszélyes állapot!

2018. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

18???

Az sok, nem?

De én egy kevés ételtől is meghízok.

Nagyon oda kell figyelnem.

Az a baj, hogy ha ilyen egészségtelen ételből bármilyen kicsit is eszek, rajtam az már meglátszik.

De a tesóm mindig hoz chipseket meg minden sz@rt, mert sokszor itt vannak a haverjai és amit itthagynak azt már senki nem eszi meg én meg megkívántam:$

2018. jan. 5. 10:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Napi 130-150 g szénhidrát a minimum, amire naponta szükséged van.
2018. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni szeretnék, de komolyan ennyire számolod amit megeszel? Mert ennek így nem lesz jó vége. Azt az almát nyugodtan megehetted volna. Viszont lenne egy kérdésem. Amúgy egészségesen eszel és mellé etted ezt vagy alig eszel?
2018. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez még evy étkezéshez is kevés. Beteg vagy, menj orvoshoz.
2018. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azóta ettem két kanál főzeléket egy karika virslivel meg egy nápolyit.

Ma megcsináltam 2x10perc intervallumos (fél perces váltásokkal) helyben futást és még 2-3x megcsinálom ugyanezt.

Este max egy kis salátát eszek, ha anya nagyon nyaggat, de ha nem muszáj kihagyom.

2018. jan. 5. 12:17
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8. vagyok. Sürgősen hagyd ezt abba amit csinálsz, mert nagyon rossz vége lesz. És pont amiatt látszik meg rajtad minden amit mert koplalsz, és a szervezeted ahogy egy kis ételhez jut elraktározza. A másik meg ha így folytatod igen vékony leszel..egy koporsóban. Nem ijesztgetni akarlak, de ne csináld ezt, ha pedig szükséges keress fel pszichológust.
2018. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Akkor ne cukrokat egyél tovább is, hanem rendes ételt, a csudába is... FEHÉRJE kell nagyon.

18g ch sok-e? Van, akinek a napi kerete kisebb, mivel nem esszenciális tápanyag, megtehetjük, hogy hanyagoljuk, de egy szénhidrátra alapozó étrendbe sokkal több kell, még fogyáskor is. Amikor nekem 18g a ch (na jó, 25, ritkán megyek 20 alá), akkor a zsír van 100g fölött. Energia kell. S persze ez főleg rejtett zsírokból jön, mert pár kanál kókuszzsír, pláne étolaj nem lenne jó tápanyag szempontjából... Egyél rendes ételeket. A nápolyi főleg egyszerű és összetett cukor, a rosszabb fajtából. Pont nem erre van szükséged.

2018. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!