Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ebből tényleg kialakulhat...

Ebből tényleg kialakulhat anorexia?

Figyelt kérdés

Napi 900 kalóriát vagy kevesebbet eszek már 3 hete, az első két nap nehér volt, de nem merek többet enni mert így is nagyon vastag mindenem és félek hogy ha hirtelen eszek mondjuk 700 helyett 1000kaloriat akkor feljon egyből 2kg zsír.

173cm és 50,2kg vagyok (53ról indultam) és egyre jobban érzem magam a bőrömben, hiszen a célom felét már elértem (bár hozzáteszem évek óta vannak öngyilkos gondolataim, és nem vagyok egy energikus, életbidám ember így ez nem látszik meg kívülről nézve) illetve fáradékony vagyok és nehezen koncentrálok, nehezen kelek fel reggel. De szerintem ezeknek nincs köze ehhez mert az utóbbi 2-4 évben ez gyakori, a korom számlájára írom.

16/l


2018. jan. 6. 00:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért állsz a sírógörcs szélén nap mint nap, mert teljesen kicsinálod magad. Beszélj egy felnőttel erről az egészről. Bárki felnőttel, akiben megbízol: szülő, rokon, iskolapszichológus, iskolaorvos, háziorvos, ofő, akármelyik tanár, edző, szomszéd, ismerős, akárki. Menstruálsz még rendszeresen?
2018. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Itt is kaphatsz segítséget:

[link]

2018. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, igen igazad van ezt kéne tennem, de nem akarok senkit terhelni a gyerekes problémáimmal, biztos van nekik elég:)
2018. febr. 11. 21:09
 24/27 A kérdező kommentje:
Igen menstruálok persze
2018. febr. 11. 21:19
 25/27 anonim válasza:
14%

uuu lehetnél a nõvérem 😍😍 165 cm / 43 kg 15/l

írj privátban, ha van kedved 😅❤

2018. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, ez egyáltalán nem gyerekes probléma. Nagyon is örülnének neki, ha tudnának róla, hogy segítségre van szükséged, mert szívesen segítenének, ha tudnák, hogy szükséged van rájuk. Tényleg beszélj valakivel, mármint felnőttel.
2018. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
1200 a kórházi fekvőbeteg értend.. szeinted?
2018. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!