Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
már lassan 3 hete 1200kcal diétán vagyok.mellette heti 5-6 szor edzek és heti 3 szor gyors tempóban sétálok 1 órát.a makrokat is figyelem,pl a szénhidrát soha nem megy 100 g fölé (általában olyan 80 g körül van).zsír olyan 25-30 g.a többi fehérje.el vagyok teljesen keseredve.nem tudom mit csinálok rosszul.valaki tudna valami ötletet mondani?178/62 N

2018. febr. 13. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Talán azért, mert nem vagy kövér és nincs miből fogyni???
2018. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér de én jobbnak látnám ha pár kilót leadnék.ezt azért nem értem mert kb egy-másfél éve 58kg voltam.lehet hormonális gondom van azért nem fogyok?

koplalni viszont nem szeretnék,mert izombol nem akarok veszteni.mit csináljak?

2018. febr. 13. 10:25
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Én 3 hete 1 tányért levest eszem naponta,mégsem fogytam egy dekát sem,pedig én még dagadt is vagyok...
2018. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: így nem is fogsz fogyni. Ha a saját szervezeted kicsinálása a cél, akkor jó úton haladsz...
2018. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Talán azért nem fogysz, mert izmosodsz, és ugye az izom nehezebb, mint a zsír.
2018. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Keress olyan ételeket, amik alapból zsírégető/fogyasztó hatásúak. Pl grapefruit meg a többi citrusféle, aztán a joghurt(natur), sok zöldségféle is ilyen.

Ezekből állíts össze egy étrendet.

Én GM diétázom, az pont erre alapul. 3hete csinálom. Első héten -7kg, másodikon -5. Most van a 3.hetem, kíváncsi leszek.

Persze emellé is kell a mozgás, hogy gyorsabban menjen, meg formásodj közben.

2018. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Utolsóra ne hallgass, Ő is csak egy a sok közül, akit átvágnak ezekkel a hangzatos elnevezésű diétákkal. A GM diéta nem diéta, hanem koplalás és nem is lehet sokáig csinálni, továbbá semmi értelme sincs. Nem rövid idő alatt kell lefogyni, hisz meghízni sem pár hét alatt híztál meg. Életmódot kell váltani, amit életed végéig tartani tudsz, nem pedig sanyargatni a tested ilyen hülye GM diétákkal.
2018. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#5 igen,erre én is gondoltam,de nem hiszam hogy annyit izmosodtam volna.elvileg már 1-2 kg mínuszban kéne lennem.szóval lehetetlen,hogy ennyi idő allatt 1-2 kg izmot szedtem fel.

Ennél szigorúbb diétát,pedig nem is bírnék.Amellett ,hogy edzem muszaly szénhidrátot kevés zsírt és sok fehérjét ennem.szóval ilyen olyan tea meg zöldség meg egy kis joghurt nálam nem kivitelezhető.fehéjéből napi 100 g eszem.napi 5x eszem keveset.mindent mérek.szóval tényleg nem értem mit rontok el.nem nassolok.el vagyok keseredve,mert minden igyekezetem ellenére nem mozdul a mérleg.nassolni eszemben sincs.eddig 2 csalónapot tartottam.az egyiken 1400 kcalt ettem,a másikon 1700kcal t de többet is mozogtam mind 2 napon.😔

2018. febr. 13. 13:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Előtte mennyit ettél? Sok embernek a szervezete megbolondul, ha sokáig 2000-2500 körül eszik, aztán egyik napról a másikra 1200. Az nagyon kevés még edzés nélkül is, lehet, hogy belassult még jobban az amúgy is lassú anyagcseréd. 3 hét nem hosszú idő, de ha tényleg olyan kevés a szénhidrát, legalább egy kis víznek le kellett volna menni. Szerintem vidd fel 1600-ra a kalóriát úgy, hogy naponta emelsz rajta kicsit, aztán vidd lejjebb fokozatosan, ne hirtelen, de 1300-nál nyugodtan megallhatsz szerintem. Vagy próbáld meg a szénhidrátot ingáztatni, egyik nap több, másik nap kevesebb.
2018. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Miből áll az a heti 5-6 edzés?Mert akkor sem izmosodtál volna 80 g ch és 1200 kalória mellett,ha kemény súlyzós edzéseket végeznél!Pláne 3 hét alatt... Jó is lenne,ha ilyen könnyű lenne izmosodni.Pláne nem is vagy férfi,a nőknek amúgy is nehezebben megy az izmosodás.

Nem vagyok testépítő,nő vagyok,de ennyit kb mindenki tud,aki "számít". ;)

2018. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!