Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
már lassan 3 hete 1200kcal diétán vagyok.mellette heti 5-6 szor edzek és heti 3 szor gyors tempóban sétálok 1 órát.a makrokat is figyelem,pl a szénhidrát soha nem megy 100 g fölé (általában olyan 80 g körül van).zsír olyan 25-30 g.a többi fehérje.el vagyok teljesen keseredve.nem tudom mit csinálok rosszul.valaki tudna valami ötletet mondani?178/62 N

2018. febr. 13. 10:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 ezt én is tudom,azért írtam hogy lehetetlen,mivel az egyik válaszoló írta.tudom hogy ahoz minimum 2500 kcalt kéne ennem,hogy tömegeljek,csak utána lehet szálkásítanom,de most nem is ezzel van a bajom.amúgy még arra is gondoltam,hogy a kevés felesleg miatt indul nehezebben?
2018. febr. 13. 15:15
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A nemlétező felesleg miatt indul nehezebben. Én 168centihez vagyok 58kg és eléggé vékony, ebből kiindulva kétlem, hogy te tíz centivel magasabbként jól néznél ki ilyen súllyal.

Egyébként meg nem a számadat számít, hanem a kinézet, inkább az érdekelje.


Keresd fel a háziorvosod, ő talán tud segíteni neked; s jobban el is magyarázza, miért nem fogysz.

2018. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!