Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti nem féltek mérni magatokat?

Ti nem féltek mérni magatokat?

Figyelt kérdés

Szóval 2 hónapja fogyózok (1200-300 kcal) és nem mértem le magam mikor elkezdtem, de tavalyi mérés óra a fogyókúra elejéig megint híztam biztos, nem tudom mennyi lehettem az elején na mindegy azóta 4 kilóval biztos könnyebb vagyok de szerintem 8 kg fogyás is bőven megvolt, mert mindenki szerint látványosan fogytam (100kg körül játszok sajnos, már lassan alatta vagyok nem sok kell)

Szóval elhatároztam hogy mérni kellene magam hogy tudjam min változtassak, jól csinálom e a dolgokat, hogy haladok de mindig bennem van a félelem hogy mi van ha többet mutat vagy nem változik tehát szó szerint rettegek.. ti nem vagytok így vele? hogyan győzzem ezt le? ti rendszeresen méritek magatokat? valami hasznosat mondjatok légyszi erre :D

köszi mindenkinek



2018. febr. 27. 16:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem félek, imádom megmérni magam, főleg, hogy már lassan a 60 kg alá csúszik a mérleg nyelve. :) Mondjuk nekem nem sokat kell(ett) fogynom, de sose volt ilyen, hogy hú, most visszahíztam egy kilót, mert folyamatosan odafigyeltem a kajára.
2018. febr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én pontosan értem miről beszèlsz. Én is így vagyok. Én hetente mérem magam. Sokat fogytam már. Mindig van bennem egy fèlsz hogy fogytam e. Volt mikor úgy gondoltam nem de mégis. Ha meg félre kajálok na akkor nem várok csodákat.
2018. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De ha nem fogysz eleg gyorsan, azt nem jobb tudni? Akkor lehet valtoztatni, több sportot beiktatni.

En mindig tudom mennyit fog mutatni a merleg, latom a tükörben. ( Alt 75 es 70 között valtozik, annyit mertem es neztem magam, hogy kb-ra latom most mennyi lehetek) Nekem motivacio merlegre allni. Ha latom, hogy 74 föle mentem, behuzom a veszfeket es nincs nasi meg felrekajalas. Ha epp vekonyabb vagyok lazabban veszem a dolgokat.

2018. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én kb 2hetente mérem magam ,csak ellenőrzésképp . Nem akarok most fogyni véletlenül sem ,inkább izmot felszedni ,de hajlamos vagyok kevesebbet enni a kelleténél .

Igazából értelme nincs sok ,így is 2-3 kilót is ingadozik akár a testsúlyom ,de a tükörben látom,hogy megy a dolog,úgyhogy nem foglalkozom vele .

Szerintem dobd ki a mérleget ,és nézz bele a tükörbe ,vagy mérd centikben a fogyást . Igazából most,hogy belegondolok a tükör sem teljesen megbízható,az ember saját magán sokszor nem is látja a változást ,csak ha régi képekkel összehasonlítja . A környezet visszajelzései,és a mérőszalag ,szerintem ennyi is elég mérlegelés helyett .Ja meg a ruhák sem hazudnak :)

2018. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!