Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 3 hét csökkentett kalóriás...

Ha 3 hét csökkentett kalóriás étkezés után nem látok még eredményt a fogyásomban az baj? Kevés vízfogyasztás lehet oka?

Figyelt kérdés
Valamit rosszul csinálhatok? Olyan 1200-1400 közötti kcalt eszek egy nap,22 éves vagyok, kb 170 magas vagyok, 60 kiló. Heti 3x edzem, ezek hol kardió, hol erősítő mozgás. Nem látok eddig semmilyen változást a testemen, pedig 3 hét nem kevés idő, persze türelmes vagyok, csak jó lenne már valami eredmény :D egy nap zöldségeket, gyümölcsöt szoktam enni, húst, teljes kirölésű dolgokat. Vizet igyekszem inni, már napi 2 litert megiszom, ez is nagy szó nálam, lehet emiatt nem indult még be úgy a fogyás?
2018. márc. 12. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha 3 hét alatt nem fogytál, akkor valamit rosszul csinálsz. (A kalóiaszámolást szinte biztosan) A vízivás biztosan nem baj. Bár szerintem felesleges méricskélni, ha szomjas vagy, igyál. Mondjuk eleve nem értem, miért akarsz ebből a súlyból fogyni.
2018. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most nem látod a változást, vagy a mérleg sem mutat kevesebbet? Ha többet mozogsz, mint eddig, és megfelelő a tápanyag bevitel, akkor lehet, fogytál zsírból, de "híztál" izomra, azért nem látszik még semmi, a mérlegelésnél se.
2018. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De, három hét kevés idő. Ennyi idő alatt kb. másfél kilónak kellene lemenni, annyi ingadozást meg simán okozhat a menstruációd. 4 hét után nézd meg az eredményt! Viszont nem mindegy, hogy 1200 vagy 1400. Az egy hónap alatt majdnem egy kg eltérés.
2018. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
persze hogy nem mindegy hogy 1200 vagy 1400, de ha mozgok, többet kell ennem valamivel
2018. márc. 12. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel eleve kifejezetten vékony vagy, ezért nem igazán van miből fogyni. Így nyilván sokkal lassabb, mintha 90 kilós lettél volna eredetileg.

A 3 hét elég kevés idő változás eléréséhez.

Eddig mennyit ettél? Mennyivel eszel most kevesebbet?

2018. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Mi a francnak akarsz fogyni?! Hova? Te vagy a gyakorikérdések tízezredik anorexiása! Mit akarsz a fogyással pótolni?
2018. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem látjátok és SEMMI jel nem mutat anorexiára, ne dobálózzunk már mentális betegségek neveivel lépten-nyomon.

Egy nem izmos embernek simán lehet pocakja is ilyen számokkal, ha oda hízik először.


Valószínűleg a természetes súlyingadozás fedi el a bizonyára lassú fogyást, türelem, kérdező.

2018. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anorexiás, egy szóval sem mondtam, hogy kövérnek látom magam, de van rajtam zsír, igen, főleg a hasamon, amitől szeretnék megszabadulni, és összességében izmosodni. Eddig szar kajákon éltem és többet ettem, mint amennyire szükségem volt. Alig ettem zöldséget, sokszor gyorsétteremben ettem, volt, hogy heti 2x is, rengeteg olajban sült ételt, ezekhez mindig majonézt is.

Köszönöm a kommenteket, türelemmel vagyok, csak olyan jó lenne látni egy picike eredményt, és félek valamit rosszul csinálok, azért nincsen még. :)

2018. márc. 12. 23:22
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

170 cm-hez a 60 kg még nem anorexia, sőt, bár ennyit írnak általában ideálisnak, azért jócskán benne van a jóltápláltság fogalmában.

Én a 170 centiméteremhez egész életemben 60 kg alatt voltam, és nem néztek anorexiásnak, de a cigiről leszokás után 66 kilogrammosan egyből észrevették, hogy milyen kerek lettem. :) Alkati kérdés is. Lehet, valaki gebének néz ki 170 cm 60 kg-osan, de valaki meg kereknek. Én túl gömbölyűnek találtam magam, úgyhogy lefogytam 58 kg-ra, mert én így érzem jól magam, és nem vagyok anorexiás.

2018. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó, ez hogy kapcsolódik a kérdésemhez? :D
2018. márc. 13. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!