Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnék fogyni?

Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,159 cm és a súlyom 48-49 kiló között mozog. Szeretnék egy kicsit fogyni.

Kalóriaszámolással szeretnék leadni a kilókból. Napi 1300 kalóriát viszek be. A súlytartáshoz 1600 kalóriát írt a kalorabazis.hu, viszont azt olvastam, hogy a súlycsökkentéshez 500 mínusz kalóriát kéne bevinnem. Most akkor fogyni fogok, csak lassabban?

Próbálkoztam már ezzel a módszerrel, de van mikor kicsit feljebb ugrál a súlyom.


2018. márc. 16. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

MI VAN? KI MONDTA NEKED, HOGY FOGYNOD KELL?


19,4 a BMI-d, mire akarsz még fogyni? Főleg 15 évesen, amikor szüksége van a szervezetednek a megfelelő kalóriabevitelre, hogy rendesen tudjon fejlődni!

Komolyan mondom, hogy nem értem!


Neked nem fogyókúrára van szükséged, hanem arra, hogy valaki addig rázzon, amíg észhez nem térsz! Meg ezt érdemli az is, aki elhiteti veled, hogy neked még fogynod kell!


Ne csinálj magadból anorexiás ostoba tinilibát, aki divatból fogyózik. Hol vannak ilyenkor a szüleid?


Szörnyű és elkeserítő, hogy ilyen világot élünk!

2018. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi csak provokal , szeretne hallani h milyen csinos
2018. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem találom magamat csinosnak vagy egyéb ilyesminek. Csak egy egyszerű kérdést szerettem volna feltenni.
2018. márc. 16. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!